אחרי חמש שנות נישואים, נקלעו בני זוג ממרכז הארץ למשבר עמוק עד כדי רצון להתגרש. הסיבה העיקרית היא איכות הבישולים של האישה הצעירה. שניהם עוסקים בתחום הפיננסי וחובבי תוכניות בישול. הוויכוחים ביניהם לא נסובו סביב מטלות הבית כמו מי יביא את הילדים מהגן ומי יסייע בעניינים אחרים, אלא רק על רקע הבישולים.

האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, מספרת כי למרות הוויכוחים היא מאד אוהבת את בעלה אך היא אינה מסוגלת לסבול את העלבונות שלו על איכות הבישולים שלה. לדבריה, היא הכירה את בעלה שש שנים לפני שנישאו והם יחד 11 שנים. "אני מכירה את כל האהבות שלו, כל השיגעונות שלו וגם את כל מה שהוא לא אוהב".

שופטי מאסטר שף (צילום: צילום מסך קשת 12)
שופטי מאסטר שף (צילום: צילום מסך קשת 12)

עם זאת בשנתיים האחרונות הבעל התאהב בתוכניות הבישול ובמיוחד ב"מאסטר שף". לדברי רעייתו, הם נהגו עד לפני חודש-חודשיים לצפות בתוכניות הבישול יחד ולעיתים היו מעבירים ערב שלם כשהם שולפים מספריית הוידאו את השידורים מהעבר של התוכנית. "המטרה שלי ושלו הייתה ללמוד  וזה היה נחמד". לדבריה, מידי פעם הם אף החליטו לנסות לעשות משהו שהוגש לשופטים. "אם חיים כהן היה מתלהב, הבעל שלי היה עומד על זה שאני אכין לו את התבשיל אותו הוא אהב". 

שרין סולן (צילום: יח''צ)
שרין סולן (צילום: יח''צ)

עוד סיפרה בת הזוג כי כמעט תמיד נענתה לבקשת בעלה ובישלה עבורו, אבל הוא בתגובה טען שזה לא מה שהוא חשב. לדבריה, כשניסתה להסביר לו שזה בדיוק אותו דבר הוא היה משתולל. "את לא לומדת... את פשוט צריכה ללמוד מ'מאסטר שף' ". האישה אמרה לעורכת הדין שלה בתגובה: "מצידי שאהרוני יבוא לבשל לו... אני לא מוכנה לבשל עבורו יותר".

עוה"ד סולן הבהירה כי המחלקות כאן בין בני הזוג היא משהו שבהחלט ניתן לגשר עליו. "קשה להניח שבגלל זה זוג יתגרש אבל היו דברים מעולם". שני בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך כשההצעה באוויר היא שאייל שני, חיים כהן, רותי ברודו ואהרוני, יצליחו לעשות שלום בית.