המתאבק האגדי "דה אולטימייט ווריור" ("The Ultimate Warrior") מת ב-8 באפריל 2014, 20 שעות בלבד לאחר שדיבר על מותו. הלוחם, ששמו המקורי ג'יימס בריאן הלוויג, היה בן 54 כשהתמוטט מחוץ למלון באריזונה שבארצות הברית בשעה שהלך למכוניתו עם אשתו. הוא הובהל לבית חולים מקומי, שם נקבע מותו. על פי ממצאי הנתיחה שלאחר המוות הוא סבל ממחלת לב וכלי דם. קצת פחות מיממה לפני שמת, הכוכב, שהיה אחד המתאבקים האייקוניים ביותר של שנות ה-80 וה-90, וזכה גם בתואר אלוף העולם במשקל כבד, נשא בפני המעריצים נאום נבואי להחריד בתוכנית הדגל של ה-WWE RAW בו חזה את מותו.

בנט, ליברמן, סער או כהן - זה מי שגולשי "מעריב" רוצים לראות בראש גוש הימין החדש
הגיים צ'יינג'ר: זה הגורם היחיד שיכול לרסן את חיזבאללה

הוא אמר למעריצים: "אף כישרון WWE לא הופך לאגדה בפני עצמו. ליבו של כל אדם יפעם יום אחד את פעימתו האחרונה. ריאותיו ינשמו את נשימתן האחרונה. ואם מה שהאדם הזה עשה בחייו יגרום לדם לפעום דרך גופם של אחרים ויגרום להם להאמין עמוק יותר במשהו גדול מהחיים, אז המהות שלו, הרוח שלו, תונצח על ידי מספרי הסיפורים, על ידי הזיכרון של אלה שמכבדים אותו, ואז הוא חי לנצח".

הוא הוסיף: "אתם יוצרי האגדות של הלוחם האולטימטיבי. אני רואה הרבה אגדות פוטנציאליות, חלקן עם רוח לוחמת. אתם תעשו את אותו הדבר עבור הלוחמים האלה. אתם תחליטו אם הם חיו עם התשוקה והאינטנסיביות, עד כדי כך שתספרו את הסיפורים שלכם ותהפכו גם אותם לאגדות. אני הלוחם האולטימטיבי, אתם מעריצי הלוחם האולטימטיבי ורוחו של הלוחם האולטימטיבי תרוץ לנצח!".

בעת מותו, ליבו של הלוחם שקל 650 גרם, יותר מפי שניים ממשקלו הממוצע של לב של גבר מבוגר. הנתיחה שלאחר המוות הראתה גם כי העורקים שלו הוצרו בכ-50% עד 60%, מה שהגביל את זרימת הדם והעלה את הסיכון לשבץ. נוסף על כך נטען כי סבל מעודף נוזלים בריאות ואירועי דום נשימה.