נסיעה ברכבת יכולה להיות חוויה נעימה, או מכאיבה, תלוי ביום, במזג האוויר וכן במדינה. אך בעודנו מתלוננים על הרכבות הכושלות לעיתים שלנו, במדינות אחרות אנשים נאלצים להתמודד עם אתגרים גדולים יותר. כאשר קבוצה של נוסעים בריינקליף, ניו יורק חיכו לרכבת בתחנה של חברת amtrack הם וודאי לא ציפו למה שקרה בהמשך. 


בעודם מביטים ברכבת המהירה הקרבה אליהם במהירות שיא, הם הבחינו בשלג שהיא מעיפה לכל עבר, ומה הם עשו? שלפו את הסמארטפונים ומיהרו לתעד את האירוע, במקום לברוח על נפשותיהם. התוצאות כאמור, לא היו נעימות, כפי שניתן לראות מהסרטון שתיעד את המאורע.
 
Amtrak SnowAmtrak Snowעל פי אתר החדשות habc7ny.com השלג הרב נערם לאחר שהסופה סטלה היכתה בחוף המזרחי של ארה"ב, ולא היה מספיק זמן לנקות את המסילות מהשלג. האירוע התרחש ביום רביעי, עת יצאה הרכבת הראשונה באותו הבוקר מהתחנה בניו יורק. 

מי שאחראי לתיעוד הוא אחד הנוסעים, קרייג אולזסקי, ולטענתו מדובר ברכבת מדגם 236, אשר הגיעה לרציף בשעה 9:07 בבוקר. במה שארך שניות מעטות בלבד, השלג הועף לכל עבר כמו גל צונמי וכיסה את כל מי שהיה על הרציף באותה עת. נכון לעכשיו, פרט לאי נעימות רבה, לא ידוע על נפגעים.