לקעקועים יש צדדים טובים ורעים כאחד, כמו כל דבר בחיים. מצד אחד מדובר בהזדמנות להביע את עצמנו בדרך יצירתית, ולקבע על גופנו לעד ציור ייחודי שאין לאף אדם אחר. מצד שני, אנו עלולים להתחרט על הקעקוע שלנו, בעיקר אם הוא נעשה תחת השפעה של סמים, אלכוהול או הסחת דעת. ברור, תמיד אפשר להסיר קעקוע לא רצוי, אבל זה כרוך בנזק כלכלי רב וכן הותרת צלקת לא פחות מחרידה מהקעקוע עצמו.

מילא אם מדובר בקעקוע חמוד שפשוט מאסנו בו, אבל מה יעשו מי שעשו קעקועים כאשר לא היו בהכרה או היו בהכרה מעורפלת, או סתם פעלו ללא הפעלת המוח. ברשימה הבאה תוכלו לראות קעקועים איומים, במקומות שחלקם לגמרי לא לגיטימיים, אשר שותפו באינסטגרם, אם באמצעות הבעלים הישירים של הקעקועים או דרך מקורות משניים. אותם אנשים החליטו להכניס דיו תחת עורם לעד, ומיד התחרטו על כך. 

האישה הזו היא בעלת פטיש ממש מוזר, והיא ממש אוהבת להתגלח, בעיקר עם סכיני גילוח.
 

רק כדי שאף אחד לא יתהה אם היא מתגלחת או לא. קעקוע של סכין גילוח. אינסטגרםרק כדי שאף אחד לא יתהה אם היא מתגלחת או לא. קעקוע של סכין גילוח. אינסטגרםהגיק הצעיר הזה ממש לא אוהב לענוב עניבה כל פעם מחדש למקום עבודתו, אז הוא החליט לשים אחת נצחית על גבי עורו. הבעיה היחידה - הוא יצטרך ללכת עם חולצה פתוחה כדי שיראו את הקעקוע, או לקעקע גם חולצה סביב העניבה.לשים עניבה כל יום זה קשה. אינסטגרםלשים עניבה כל יום זה קשה. אינסטגרםכאן מדובר במקרה של פיצול אישיות חמור, מלחמת כוחות האופל מול כוחות האור. מהתמונה נראה שכוחות האופל השטניים (הלו קיטי) ניצחו.האיש הקשוח  הזה ממש אוהב את הלו קיטי. אינסטגרםהאיש הקשוח הזה ממש אוהב את הלו קיטי. אינסטגרםהאיש הזה רצה להשאיר רושם ממש טוב על המראיינים שלו, אבל רק למקרה שלא יתקבל, דאג שיוכל להגיע עם הלוק הזה גם לראיון הבא. כפי שניתן לראות, הוא כנראה יהודי, היות ומקועקע לו נר חנוכה על הצוואר, וסביב הלהבות שמפיצה החנוכייה הפלאית. לעשות קעקוע תחת השפעת קריסטלמת' זה אף פעם לא רעיון טוב. אינסטגרםלעשות קעקוע תחת השפעת קריסטלמת' זה אף פעם לא רעיון טוב. אינסטגרםהמקרה הבא הוא מקרה קלאסי של אדם בוגר נפשית, שגם יש לו טעם אומנותי משובח. אי לכך הוא דאג לתת לפטמה שלו שימוש מאוד פרקטי בתור איבר המין של השד הטזמני הפופולרי.השילוב בין בגרות נפשית לעידון אומנותי. אינסטגרםהשילוב בין בגרות נפשית לעידון אומנותי. אינסטגרםאין מה לומר, הבחורה אוהבת עורבים. נוכל רק לקוות שזה כל מה שהיא עושה איתם.נקווה שזה כל מה שהיא עושה עם עורבים. אינסטגרםנקווה שזה כל מה שהיא עושה עם עורבים. אינסטגרםאם אי פעם האישה הזו תרצה לנמנם ברכבת, תמיד יישארו לה זוג עיניים פקוחות נוספות.העיניים שלי כאן למעלה! בעצם גם למטה. רגע מה? אינסטגרםהעיניים שלי כאן למעלה! בעצם גם למטה. רגע מה? אינסטגרם
מעניין מה קורה אם מחדירים לשם מטבעות, או דברים אחרים.קופת צדקה. אינסטגרםקופת צדקה. אינסטגרםהלוק המושלם והאלגנטי ביותר עבור ערב יוקרתי באופרה.הלוק המושלם לראיון עבודה. אינסטגרםהלוק המושלם לראיון עבודה. אינסטגרםהצעירה הזו לוקחת את החתולים שלה איתה לכל מקום. קט ליידי אמיתית.חתולים במקום גבות. אינסטגרםחתולים במקום גבות. אינסטגרםלמקרה שתהיתם למה משמש הפופיק שלכם.למי שתהה מה הוא השימוש האמיתי של הפופיק. אינסטגרםלמי שתהה מה הוא השימוש האמיתי של הפופיק. אינסטגרםעדיין רוצים לעשות קעקוע?