מידי יום, סוחרי סמים שוברים את הראש בניסיון למצוא דרכים חדשות ומקריות להבריח חומרים לא חוקיים אל עבר מחוץ חפצם. בשנים האחרונות בלבד נרשמו מקרים הזויים של קרטלי סמים שניסו להבריח את הסחורה שלהם במסווה לחסות, גזרים ובובות פרווה, לצד הפחות מקוריים שבחרו להשתמש בגופם כככלי הברחה, והחדירו שקיות סמים לחורים בגופם.

לאחרונה, החליטו אנשי העולם התחתון בארה"ב להיכנס לרוח חגיגית, וניסו להסוות סחורה בתוך מה שנראה כמתנות לחג המולד. את השולחים אומנם לא הצליחו השוטרים לתפוס, אך הם כן שמו ידם על אדם בשם פקסטון דייויס, בחשד שקיבל את המשלוח- כק"ג קריסטל מת' שהוחבא בתוך ראשי בובות ארוזות כמתנות. משלוח הסם האסור, ששוויי מוערך בכ- 75,000 דולרים, הגיע אל החשוד עטוף בנייר עטיפה מעוטר בשלג הקרב.
 

בביתו של החשוד נמצאו ק"ג קריסטמת', 15,000 דולרים ומחטים. צילום: משטרת אינדיאנהבביתו של החשוד נמצאו ק"ג קריסטמת', 15,000 דולרים ומחטים. צילום: משטרת אינדיאנהעל פי אתר משטרת אינדיאנה, דייויס, 44, קיבל את המשלוח ההזוי בדואר רגיל מדרום מקליפורניה, אל מעונו שבבלומינגטון, אינדיאנה.עוד עולה מהדיווח שלדייויס יש כבר תיק פלילי במשטרה, והוא נעצר במהלך חודש אוגוסט בגין החזקת 300 גרם של קריסטל מת', 15,000 דולרים במזומן, מחטים להזרקת הסם ו- 26 כלי נשק - ביניהם שניים דווחו כגנובים. הסמים הגיעו בדואר רגיל מסווים כאריזות מתנה. צילום: משטרת אינדיאנההסמים הגיעו בדואר רגיל מסווים כאריזות מתנה. צילום: משטרת אינדיאנהבימים אלו, דייויס שוהה במעצר בכלא של מחוז מונרו, בגין סחר והחזקה של קריסטל מת', וטרם נקבע לו סכום עבור שחרור בערבות. דייויס צפוי לעמוד בקרוב לדין, אך עדיין לא נקבע מועד הדיון וכן לא ידוע העונש הצפוי לו.אחד הראשים בהם הוחבאו הסמים. צילום: משטרת אינדיאנהאחד הראשים בהם הוחבאו הסמים. צילום: משטרת אינדיאנה