לא אחת, אנשים שנמצאים במערכת יחסים רומנטית מגלים שבני הזוג שלהם אינם מי שהם חשבו. אבל סביר להניח שברוב המקרים אותם אנשים ידעו לפחות את המין אליו שייכים בני הזוג שלהם. לאחרונה אישה מסין טענה שלא ידעה שבן זוגה הוא אישה, וגילתה זאת רק לאחר שהוא זרק אותה. השניים היו יחד חצי שנה.

וואנג צ'י (שם בדוי), 41, ממחוז ג'ג'יאנג, הכירה את קיאן, "בן זוגה" באתר הכרויות, אך תחילה לא נענתה לחיזוריו כיוון שהיה צעיר ממנה בהרבה ובמקום אחר בחיים. אך קיאן התעקש ולבסוף השניים נפגשו והפכו לזוג. צ'י, גרושה ואם לילד, וקיאן גרו יחד שישה חודשים, היו זוג לכל דבר ואף היה ביניהם קשר מיני. התפנית חלה כשקיאן נעלם יום אחד ללא הסבר, ולא השיב לניסיונותיה ליצור עמו קשר.

למרות שהיו יחד חצי שנה, טוענת שלא ידעה שיצאה עם אישה. צילום מסךלמרות שהיו יחד חצי שנה, טוענת שלא ידעה שיצאה עם אישה. צילום מסך


על פי כלי התקשורת המקומיים, בשלב זה וואנג השבורה החליטה לחקור את העניין לעומק, ולהבין למה נזרקה ללא הסבר. היא החלה לחפש מידע על בן זוגה, במחשבה שזנח אותה לטובת אחרת, ונחרדה כשנתקלה בתעודת הזהות שלו - שם סומן שמינו הוא "נקבה". וואנג סיפרה לכלי התקשורת כי לא הייתה לה שום דרך לדעת שבן זוגה הוא בעצם אישה בתחפושת. השניים קיימו יחסים אינטימיים אך לא יחסי מין מלאים, כי "בן הזוג" אמר לה שהוא רוצה לחכות עד לאחר שיתחתנו. מעבר לכך, היא טוענת שגם היה לו חזה שטוח, לא נראה כלל כמו אישה ותמיד השתמש בשירותי הגברים כשיצאו לדייטים. 

גם ההורים לא חשפו בפניה שבן זוגה הוא אישה. ווואנג, צילום מסךגם ההורים לא חשפו בפניה שבן זוגה הוא אישה. ווואנג, צילום מסך


הוריה של "קיאן" התראיינו גם הם לכלי התקשורת, וסיפרו שבתם תמיד הייתה "טומבוי" ונהגה להתלבש בבגדי גברים. אם זאת הם הכחישו שהייתה כל הונאה מצידה. עם זאת, לא אמרו לוואנג דבר על זהותה המינית, למרות שביקרה בביתם בזמן הזוגיות. לדעתה של צ'י, "קיאן" רימתה אותה עבור רווח כלכלי, משום שבמהלך יחסיהם הוציאה עליה 300,000 יואן סיני (כ-158,437 ש"ח). היא סיפרה כי היא שוקלת לפתוח בהליך משפטי נגדה כדי לקבל חזרה את כספה, על בסיס זה ששיקרה לגבי זהותה המינית.

וואנג וקיאן בזמנים טובים יותר. צילום מסךוואנג וקיאן בזמנים טובים יותר. צילום מסך

 

וואנג טוענת שבן זוגה לא נראה כלל כמו אישה. קיאן, צילום מסךוואנג טוענת שבן זוגה לא נראה כלל כמו אישה. קיאן, צילום מסך