מוות אכזרי ומזעזע: אישה מצאה את מותה בדרך מזוויעה כאשר נחש פיתון עצום באורך שבעה מטרים בלע אותה בשלמותה במרכז אינדונזיה ביום חמישי. הקורבן, ווה טיבה בת ה-54, נעלמה לאחר שיצאה לבדוק את גן הירק שלה, שנמצא לא רחוק מביתה בכפר באי מונא בדרום מזרח סולאווסי, כך מסר ראש הכפר, פאריס. 

פאריס סיפר כי יום למחרת היעלמותה של טיבה, ביום שישי, הלכה משפחתה הדואגת לחפש אותה בגן אבל מצאה רק את חפציה, שכללו סנדלים ופנס. המשפחה ובני הכפר החלו בחיפוש אחר האישה, ומצאו את הנחש עם בטן נפוחה במרחק של כ -50 מטרים מהמקום שבו נמצאו חפציה. הכפריים הרגו את הנחש ונשאו אותו לכפר, וכאשר הם פתחו את בטן הנחש הם מצאו את גופה של טיבה כשהוא שלם עם כל הבגדים שלה. "היא נבלעה תחילה מראשה", תיאר פאריס.

גופתה של האישה מחולצת מבטן הנחש. צילום מסךגופתה של האישה מחולצת מבטן הנחש. צילום מסך

בקטעי וידאו קשים לצפייה שפורסמו באתרי אינטרנט מסוימים, נראו כפריים חותכים את הפגר של הפיתון לאורכו על מנת לאתר את הגוף של האישה. לדברי פאריס, הגן של הקורבן, הנמצא במרחק של קילומטר אחד מביתה, נמצא באזור סלעי עם מערות וצוקים, שם מסתתרים נחשים רבים.
נחשי פיתון הנפוצים באינדונזיה ובחלקים אחרים של דרום-מזרח אסיה, תופסים את טרפם בעשרות שיניים חדות ומפותלות, ואחר כך מוחצים אותו למוות, לפני שהם בולעים אותו בשלמותו. דיווחים על בני אדם שנטרפו על ידי נחשי פיתון הנם נדירים ביותר. נחשים אלו ידועים בחיבתם למזון כמו קופים, חזירים ויונקים אחרים. זו הייתה הפעם השנייה בה הותקף אדם על ידי נחש פיתון באינדונזיה. הפעם הקודמת היתה לפני שנה, כאשר גבר בן 25 נבלע כולו על ידי פיתון במערב סולאווסי.