כל הורה יודע שאסור להשאיר ילדים קטנים לבד, שכן תאונות יכולות לקרות במהירות, גם אם מפנים להם עורף ולו לרגע אחד. כך למשל קרה לאחרונה בקלגרי, קנדה, כשתינוקת בת שנתיים הושארה ללא השגחה, נפלה על כוס שתייה והפכה משותקת חלקית. הפעוטה, ג'קלין דרקס, שיחקה במבצר שבנתה לעצמה בבית של סבתא שלה, כשלפתע נפלה על כוס שהייתה מונחת על הרצפה בין הספה למיטה.

כתוצאה מכך הכוס נשברה, ובעורפה ובעמוד השדרה של דרקס ננעצו שברי זכוכית רבים, מה שגרם לה לשיתוק בחלק השמאלי של גופה. אימה של ג'קלין, קיילה רודיצ'וק, 25, הייתה אותה עת בקניות בסופר כשנודע לה על התאונה המחרידה. היא סיפרה לחדשות CTV News על הרגע המפחיד בו אמא שלה התקשרה אליה וסיפרה לה מה קרה: "יכולתי לשמוע את הפאניקה בקול שלה. היא אמרה לי שג'קלין הובהלה לבית החולים".


 
ג'קלין בבית החולים יחד עם אמא ואחותה. צילום מסך דרך הדיילי מיילג'קלין בבית החולים יחד עם אמא ואחותה. צילום מסך דרך הדיילי מייל


קיילה, אם חד הורית לשתי בנות, הייתה בטוחה שתאבד את בתה, ותיארה את המקרה כדבר המפחיד ביותר שקרה לה בחייה: "מעולם לא ראיתי כל כך הרבה דם, וכל כך הרבה כאב". למרבה המזל, בימים אלו ג'קלין מחלימה בבית החולים והרופאים טוענים כי הם רואים התקדמות רבה במצבה.

כשג'קלין רק הגיעה לבית החולים היא בקושי תפקדה, אך כעת היא נושמת בכוחות עצמה, יכולה לדבר ומסוגלת להזיז את יד שמאל. היא אפילו יכולה לעמוד, בעזרת תמיכה, ועוברת פיזיותרפיה על מנת שתוכל להחזיר את צד שמאל של גופה לתפקוד מלא. הצוות הרפואי שטיפל בה אופטימי ובטוח שעתיד תוכל שוב ללכת.
 
למרות שמדובר בתאונה מאוד נדירה, קיילה ביקשה להזכיר להורים עד כמה חשוב לשמור על ילדיהם בכל רגע נתון ולהיזהר מסכנות אפשריות: "תקדישו תשומת לב רבה ככל הניתן לילדיכם ושמרו עליהם קרוב אליכם, כי אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה".
 
ג'קלין בבית החולים יחד עם אמא ואחותה. צילום מסך דרך הדיילי מיילג'קלין בבית החולים יחד עם אמא ואחותה. צילום מסך דרך הדיילי מייל

עורפה הפצוע של ג'קלין הפעוטה. צילום מסך דרך הדיילימיילעורפה הפצוע של ג'קלין הפעוטה. צילום מסך דרך הדיילימייל