התפתחות בחקירת התרסקות המטוס הגרמני: מרפאת דיסלדורף טוענת הערב (שישי) כי דיווחי התקשורת לפיהם טייס המשנה, אנדראס לוביץ, קיבל תרופות נגד הדיכאון שממנו סבל, אינם נכונים.זאת לאחר שמוקדם יותר רשויות החוק בגרמניה דיווחו כי נמצאו ראיות לכך שלוביץ, החשוד כי ריסק בכוונה תחילה את טיסת 9525 של חברת ג'רמן ווינגס מעל הרי האלפים, הסתיר מחלה ממעסיקו בחברה. 
החוקרים מצאו אישורי מחלה בהם נכתב כי לוביץ לא מסוגל לעבוד, חלקם אף נשאו את תאריך הטיסה עצמה. "העובדה הזאת תומכת בהנחה המוקדמת שהוא החביא את מצבו ממעסיקיו ומעמיתיו", אמרו. המסמכים נמצאו בבתיו של לוביץ בדיסלדורף ומונטבאור.  

הבוקר פרסם השבועון הגרמני "בילד" כי לוביץ קיבל לפני שש שנים טיפול פסיכיאטרי נגד דיכאון. הבילד ציטט מסמכים פנימיים של חברת לופטהאנזה, החברת האם של ג'רמן ווינגז, לפיהם לוביץ בילה שנה וחצי בטיפול פסיכיאטרי. עוד נאמר בדיווח שהמסמכים הרלוונטיים יועברו לחוקר הצרפתי.
אתמול אמר מנכ"ל לופטהאנזה, קארסטן ספור, שלוביץ לקח הפסקה בזמן הכשרתו לפני שש שנים, אבל לא פירט והדגיש שהוא עבר את כל המבחנים כדי להיות טייס. דוברת החברה אמרה כי החברה לא תגיב לשאלות בנוגע לבריאותו של הטייס.