התובע המשטרתי בתאילנד ידרוש גזר דין מוות בתיק הרצח של העבריין הישראלי מאור מלול, כך דווח הערב (שלישי) בכאן 11. על פי הפרסום, בידי החוקרים נמצאות מלבד התיעוד, עוד ראיות משמעותיות דוגמת הסכין ובגדי ההחלפה של שני המתנקשים הישראלים. שלושת קרובי משפחת הנרצח מעוכבים בתאילנד עד לגביית עדותם מחר.המנוח, נרצח כאשר בתחילה המתנקשים ניסו לדרוס אותו ואת בת זוגו, אך בהמשך, נדקר מספר פעמים בפלגי גופו והובהל לבית החולים בקוסמוי במצב אנוש, שם נקבע מותו.
 
הרצח של מאור מלול הוא השני במשפחה ששילמה מחיר כבד במאבק בין עבריינים. אחיו, אבי מלול נרצח ככל הנראה בשוגג בשל טעות בזיהוי בעת שהגיע לבקר בבית הוריו באחד המושבים בשרון. זמן קצר לאחר מכן נעשה ניסיון לחסל את ברוך בוקל ובכתב האישום שהוגש נגד מלול ורון שבח נטען כי ב-30 באוקטובר 2015 רכב בוקל על אופנוע כשמלול ושבח יושבים בטויוטה ואורבים לו. משהתקרב לעברם האיץ מלול את נסיעתו ופגע באופנוע במכוון. כשנפל בוקל אל הכביש שאט לעברו שבח כשהוא חובש מסיכה וחמוש באקדח אולם בינו לבין בוקל התפתח מאבק במהלכו נפלטה יריה שפגעה בברכו של בוקל.
 
האחרון הצליח להשתלט על האקדח ולהסיר את המסיכה מפניו של שבח שנמלט אל תוך הטויוטה. לאחר מכן נעשה ניסיון לחסל את אחיו של בוקל ומטען חבלה שהתפוצץ סמוך לאופנועו הוביל לפציעתו הקשה. מנגד, נרצח כאמור אבי מלול ועתה מאור ובין לבין מלול גם ריצה עונש מאסר בגין מעורבותו בניסיון לפגוע בבוקל.