סיבוב פרסה נוסף: נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ שוב הדהים את אמריקה הלילה (חמישי). בראיון ל-CBS אמר המנהיג האמריקאי כי מקבילו הרוסי, ולדימיר פוטין, אחראי באופן אישי לניסיונותיה של מוסקבה להתערב בבחירות 2016 במדינתו.

טראמפ הסביר כי הוא רואה בפוטין כאחראי לנושא משום שהוא מכהן כנשיא רוסיה. "אני חושב שיש לו אחריות לכך משום שהוא אחראי על מדינתו בדיוק כמו שאני מחשיב את עצמי לאחראי על דברים שקורים בארה"ב. אז בהחלט, כמנהיג המדינה, יש לו אחריות לכך".

דבריו של נשיא ארה"ב מגיעים בהמשך להתייחסותו המפתיעה להתערבות הרוסית בבחירות בארה"ב לפני כיומיים, כאשר במהלך שיחה עם כתבים בבית הלבן של ארצו חזר בו מקביעה קודמת שלו, ואמר כי הוא מקבל את עמדת המודיעין האמריקאי, לפיה רוסיה התערבה בבחירות האחרונות בארה"ב. בנוסף, הוא הדגיש כי יש לו ביטחון ואמון מלאים בסוכנויות המודיעין של ארצו.


עם זאת, לדברי טראמפ, לא הייתה להתערבות הרוסית השפעה על תוצאות הבחירות. בנוסף, הנשיא הבהיר כי ממשלו יעבוד באגרסיביות כדי למנוע התערבות בבחירות לקונגרס שייערכו השנה.

מנהיג העולם החופשי אמר כי הוא ופוטין דנו בהפחתת כמות הנשק הגרעיני בעולם, ובנוסף סיפר כי הם שוחחו גם על קוריאה הצפונית, ואמר כי אין צורך למהר בנושא הזה. בהתייחסו לנושא האיראני אמר כי "הוא מקווה שהאיראנים יתקשרו אלינו ואולי נעשה עסקה חדשה, או אולי לא".