אירוע הגאלה השנתי של ה- IAJF - הפדרציה האיראנית אמריקאית יהודית, התקיים אמש בניו יורק. אורחת הכבוד באירוע הייתה שגרירת ארה"ב לשעבר באו"ם, ניקי היילי. בריאיון אחד על אחד על הבמה תיארה היילי את חשיבות הצעדים וההחלטות שלקח הנשיא טראמפ בזמן כהונתו: ״יציאה מהסכם הגרעין עם איראן הייתה מאוד חשובה, כמו גם העברת השגרירות מתל אביב לירושלים". עוד הדגישה היילי את הברית החשובה עם ישראל ואמרה: ״אם ישראל חזקה אז ארה״ב חזקה״.
באירוע נכח הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, דני דיין, שנאם אף הוא וציין כי "ב-30 בנובמבר תציין מדינת ישראל את יום השנה ליציאה והגירוש של היהודים מארצות ערב ומאיראן. מדובר בתרבויות שורשיות שנעקרו אך עם זאת בקהילות שהצליחו להיבנות מחדש ולהצמיח מורשת משגשגת".  עוד הוסיף דיין ואמר: "אנחנו מחויבים לשמירה על אחדותה של הקהילה היהודית באזור ולחיזוק קשריה עם מדינת ישראל". 
IAJF הוקמה ע"י הקהילה היהודית האיראנית באזור ניו יורק על מנת לקדם פעילות קהילתית באמצעות טיפול בנושאים העוסקים ביהודים ברחבי העולם. משימותיה העיקריות של IAJF הן לתמוך בתוכניות חברתיות, חינוכיות, פנאי ובריאות; לבסס את האחדות בקרב קהילת יהודי איראן במטרופולין ניו יורק, ליצור קול משפיע לקהילה; להעצים את דור המנהיגים הבא באמצעות חינוך, ענייני ציבור ועסקים ולפעול כצינור בין הקהילה לקבוצות וארגונים אחרים בעניינים המשפיעים על חייהם ועניינים הנוגעים למדינת ישראל.