יורם שפטל דיבר בתוכניתו ב"רדיו ללא הפסקה 103FM" על תוצאות הבחירות בארצות הברית, בהן נבחר דונלד טראמפ לנשיאות. בשיחה עם מאזין אמר כי "נבחר נשיא ודווקא הדמוקרטים לא מוכנים לבחירה שלו". לדבריו, "זה בדיוק כמו שיש לנו בארץ את עמוס עוז, איש השמאל, שבשנת המהפך הפוליטי הגדול קרא לעלות עם בריקדות על הממשלה".עוד הוסיף: "אצלנו באופן מיוחד השמאל סבור באופן שקרי שהמדינה שייכת לו והוא לא מוכן בשום אופן להשלים עם תוצאות בחירות שקובעות שמישהו אחר ימשול בארץ הזו. השמאל היה בשלטון בימי עבר ולעולם לא דיבר על דמוקרטיה אלא על הגמוניה. בדמוקרטיה יש הגמוניה אחת בלבד והיא של העם, בשמאל דיברו על הגמוניה אחרת". 


עוד ציין כי "מותר להפגין בארה"ב וזה גם לחלוטין לגיטימי להפגין הפגנה שקטה ותרבותית נגד תוצאות הבחירות. השמאל מרמה את עצמו כאן שנתניהו ניצח בבחירות כי הוא אמר שהערבים נוהרים לקלפיות. כולם יודעים שהשמאל הובס כי גם לאמריקאי המצוי נשבר מהשמאל לאחר שמונה שנות אובמה. גם בארץ ראו שהשמאל הובס כי הוא טען שהחיים בארץ הם גהינום, בשעה ש-89% מהאזרחים מרוצים ומאושרים מהחיים בישראל. הציבור הבין שמדובר בכנופיה של אנשים שרוצים להשתלט מטעם אויבנו הערבים".
 

"זהו הניצחון הגדול ביותר של עם נגד ממשל פוליטי מושחת"


"חיכינו ליום הזה שהנשיא הבא הולך להיות דונלד טראמפ", אמר. "הזמנים האלה טובים ליהודים. לא היה יכול לקרות דבר יותר טוב לעם ישראל השבוע מאשר התבוסה של משפחת קלינטון מהמוני העם האמריקאי. הייתי אומר שניצלנו מארבע שנות המשך של אובמה, שמתחרז עם אוסמה, שעוד 70 יום נאמר ברוך שפטרנו", הוסיף.

"אין טוב מאשר מה שקרה ביום שלישי. אנשי התקשורת שלנו ובארה"ב לא למדו דבר. ניצחון טראמפ מפתיע רק אותם. גם אצלנו וגם באמריקה כשאנחנו נמצאים בזמנים כה טובים מיד כל איש תקשורת עוטה פנים של תשעה באב", אמר. "הייתם צריכים להראות את הפנים של אנשי התקשורת. בתחילה הם צחקו שהם הולכים להרים כוסית לרגל היבחרה של גברת קלינטון אבל מהר מאוד היה ברור שזה לא יקרה. יש עם אמריקאי שבז ומוקיע את התקשורת, את הסוקרים, והוא החליט להדיח את הדמוקרטים מהשלטון ולבחור את טראמפ. זה לא מפתיע, זה הניצחון הגדול ביותר של עם נגד ממשל פוליטי מושחת ורקוב כמו האישיות של הגברת קלינטון", חתם.