בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב נחת אתמול (ראשון) בישראל אחרי מספר שבועות בארה"ב. טביב שוחח עם המאמן גיא לוי ונכח ביציע הכבוד במשחק קבוצתו נגד מכבי תל אביב (4:1). הבעלים הודיע ללוי כי יישאר על הקווים גם בעונה הבאה, כאשר כבר בימים הקרובים – ללא קשר למאבק על הכרטיס לאירופה – ייפתחו ההכנות לעונה הבאה, במטרה לסגור עם השחקנים שמסיימים חוזה. 


"אני מאמין שאמשיך בעונה הבאה בבית"ר ירושלים, למרות שכידוע שום דבר לא בטוח בכדורגל (הכוונה היא להמשך דרכו של טביב במועדון, א.ג)", הבהיר אתמול לוי, "לגבי העונה הבאה אנחנו עדיין לומדים דברים ומה שיהיה זה בנייה של בחוכמה של הקבוצה"

המאמן התייחס לאמירה שלו על שחקן ערבי בבית"ר ירושלים: "בפן האישי הפרשה הייתה דבר פחות נעים. התקשורת יכולה לקחת אותך למקום לא נעים, הפכתי בימים האחרונים לדבר הראשי עליו מדברים ועוסקים. לא היה משהו באמירה שלי שהיה בה עניין, פשוט לא היה כלום - סערה בכוס תה או כוס מים, משהו סתמי לגמרי. כל ראיון אפשר לפרש איך שאתם רוצים, אין בעיה לעוות ולגרום לנזק למועדון או לבן אדם. אני ממשיך לקבל תמיכה מאנשים ברחוב ומאוהדי בית"ר ירושלים, אני מכיר את זה כי הייתי בתקשורת".