שחקני מכבי חיפה יגיעו היום (שלישי) למתחם כפר גלים לראשונה מאז חזרתם ממחנה האימונים בהולנד. לאחר המחנה חלק מהשחקנים עוד נותרו לחופשות פרטיות בהולנד, אולם היום כבר כולם ייתייצבו לפתיחת ההכנות למשחק הרשמי הראשון ביום שבת במסגרת גביע הטוטו מול מכבי נתניה.

במהלך היום יקבלו חלק מהשחקנים הודעה כי הם אינם בתוכניות של הצוות המקצועי, אולם לפחות לשחקנים הצעירים יש ביקוש. המגן יונתן לוי צפוי לעבור בהשאלה להפועל חדרה, המגן יהב גורפינקל מבוקש בהפועל נצרת עילית וההחלטה המשמעותית ביותר תהיה באשר לעתידו של המגן סאן מנחם. בעמדת המגן השמאלי כעת יש לחיפה גם את רמי גרשון וגם את עומרי בן הרוש שמחזיק בחוזה גבוה וזה ככל הנראה ייאלץ את הירוקים להודיע למנחם שייצא לעונה נוספת בהשאלה. המגן מבוקש גם בהפועל חיפה וגם במכבי נתניה ולא מן הנמנע כי אם יוחלט להשאילו אז הוא יוצע בפעם האחרונה כחלק מעסקת ניקו אולסק ליהלומים.

מי שצפוי לחתום רשמית במהלך היום הוא הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדג'ק, שהגיע אתמול לישראל והתקבל בחמימות על ידי אוהדי הירוקים שחיכו לו בשדה התעופה. השחקן עצמו הפתיע כאשר צבע חלק משערו בירוק. הקשר יעבור היום בדיקות רפואיות ואם הכול יהיה תקין אז יחתום רשמית בחיפה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. בחיפה אופטימיים לגבי הקמרוני ואמרו הבוקר: "חיפשנו קשר אחורי ואנחנו שמחים שהוא פה. למוחמד אלאך לקח זמן עד שמצא את השחקן המתאים אבל הוא מצא בדיוק מה שחיפש. אנחנו גם רואים את החיבור הראשוני של מנדג'ק עם הקהל ואנחנו מקווים שזה יחזיק לאורך זמן".

כעת הירוקים ינסו לקדם גם את עסקת העברתו של עידן ורד. העובדה שהקשר כבר הודיע לאנשי בית"ר ירושלים כי אינו מעוניין להישאר ורוצה לעבור לירוקים צפויה לקדם את העסקה .