דף הפייסבוק של התוכנית "הצינור", שמונה למעלה ממיליון עוקבים, עמד בשבועות האחרונים במרכזו של מאבק משפטי בין מנחה התוכנית גיא לרר, שעבר לזכיינית רשת לבין ערוץ 10. היום מפרסם לרר, שיעלה בעוד שבועיים בזכיינית רשת עם תוכנית חדשה שתקרא "הצנרת", את הסכם הפשרה הזמני שנוסח עד המפגש של הצדדים בבית המשפט בעוד כחודשיים.

במסגרת הפשרה, דף הפייסבוק יופקד בידי הציבור עד החלטת בית המשפט. ארגונים חברתיים יקבלו את המפתחות לשבוע כל אחד, כך דיווח לרר בדף ה"צנרת" החדש שפתח בפייסבוק וכבר מונה כ-30 אלף עוקבים. "אנחנו פה בהכרעה על עתיד פייסבוק 'הצינור', אמר לרר וסיכם את הסכם הפשרה בכך ש"ניהול התוכן ייעשה דרכנו כל זאת על פי הסכם הפשרה. הראשונים יהיו "חדר המצב - צדק חברתי". 

הצינור. פייסבוקבמהלך המגעים בין הצדדים, עלתה אפשרות כי פייסבוק תשכפל את העמוד לשימוש שני הצדדים, אך חברת פייסבוק הודיעה בהצהרה כי לא תשכפל את העמוד, כמו גם שתבטל את החלטתה לשכפל את עמוד האח הגדול בפייסבוק. בינתיים, עד שהצדדים יפגשו בבית המשפט נקבע כי אף אחד מהצדדים לא יוכל להשתמש בעמוד בכדי לקדם פרסומות, או לעלות תכנים מסחריים שקשורים לערוץ בו הם עובדים. 

גיא לרר וערוץ עשר סירבו להגיב.