י"א תשרי, תשע"ט | 20.09.2018 | 14:13

        הדפסה gohome
Maariv
 
Print Edition
ישראל כובשת את ברודווי: יחזקאל לזרוב יככב במחזמר "כנר על הגג"
מעריב אונליין
08/27/2018
השחקן והבמאי צפוי לנסוע לארצות הברית לשחק בהפקה היוקרתית בה יגלם את התפקיד הראשי - טוביה החולב. ההצגה תעלה גם בניו-יורק, בוסטון, לוס אנג'לס ולאס-וגאס
 
אחרי שהתבשרנו כי הזמרת ושופטת הריאליטי שירי מימון הולכת לככב על במות ברודווי במחזמר "שיקגו", אנחנו מקבלים בשורה משמחת נוספת. השחקן והבמאי יחזקאל לזרוב ("ככה זה", "אשת השגריר", "במרחק נגיעה") צפוי לנסוע בקרוב לארצות הברית על מנת לככב בהפקה היוקרתית מברודווי של "כנר על הגג".

לזרוב יגלם במחזמר הקלאסי, שזכה להפקות יוקרתיות רבות בעבר את התפקיד הראשי, טוביה החולב. ההפקה עתידה לצאת לסיבוב בכל ארה"ב במשך כשנה מניו יורק, בוסטון, לוס אנג'לס ועד לאס וגאס.ההצגה כנר על הגג מבוססת על הסיפורים מאת סופר היידיש שלום עליכם וזכתה להצלחה בכל העולם. ההפקה הראשונה נפתחה בשנת 1964 בברודווי והייתה הראשונה לשבור את השיר של 3,000 הצגות. לאחר מכן, המחזמר הופק בכל רחבי העולם ואף בארץ בכמה הפקות. עד היום היו כ-6 הפקות (5 חידושים) בברודווי בלבד.

המחזמר זכה גם לסרט בכיכובו של חיים טופול ששיחק את התפקיד של טוביה בהפקות בעולם ובארץ. המחזמר זכה בהרבה פרסים, כולל כמה פרסי טוני.
 
print gohome
print
--%>