עם בוא האביב הגיע גם זמנן של המלמלות לצוץ מכל חור. המלמלות, או הראפלס, כפי שקוראים להן מעבר לים, הולכות להיות הדבר הכי חם בקיץ הקרוב. זו חדשה מאוד משמחת עבור חובבות המראה הרומנטי המתקתק, אך לא רק בשבילן. הראפלס שראינו בתצוגות של מעצבי־העל זכו דווקא לעדנה ולהרבה תחכום.

המטרה של הראפלס, אותם גלים קטנים כגדולים, היא לשוות לבגדים אופי יותר נשי - ויש שיגידו גם שובב. את הראפלס אפשר לראות העונה בעיקר בגזרת השמלות, שלהן מצורפים גלים בעיקר בחלק התחתון או בחלק העליון של קו הצוואר. העונה ניתן לראות גם לא מעט חצאיות וחולצות שזוכות לתוספת של גלים בצדדים. אנחנו אוהבים את הטרנד הזה, בעיקר כי הוא שובר את הלוק הסטנדרטי ויוצר משחק של שכבות.

אם תשימו לב, ברבים מהפריטים הגלים דווקא נוקשים ופחות מתנפנפים ממה שראינו בעבר, ולכן הם עוזרים ליצור מראה דרמטי גם כשהם מעטרים פריטים רכים בצבעי פסטל למשל. כדי לשלב את הטרנד במראה הכולל שלך, הקפידי לעשות זאת במינון. הרי שילוב של יותר מדי ממנו יכול לגרום לך להיראות מגוחכת ונפוחה. במקום זאת, נסי לבחור בפריטים לא עמוסים עם שיק, שאותם תשלבי עם פריטים חלקים ונייטרליים.חולצה, MANGO, 129.90 שקל

שמלת קסטרו, 129.90 שקל

צילומים: טל קרת, רונן פדידה, ולרי בלקינד, ניר יפה, הנס מוריץ, קמילה סימון, עדי גלעד, טל טרי, יח״צ