קוקטייל מסוג מוחיטו שהתחפש ללגונה כחולהמרכיבים:50 מ"ל בקרדי רום לבן25 מ"ל ליקר תפוזים כחול30 מ"ל ליים סחוט טבעי25 מ"ל סירופ סיגליות (ויולט)אופן הכנה:מערבבים את המרכיבים וסוגרים בספלאש של קאווה. מקשטים בעלי נענע.
 מוחיטו שהתחפש. צילום: יח"צמנהטן שהתחפש לדאקירי מרכיבים:30 מ"ל רום מיושן 8 שנים 30 מ"ל מרטיני רוסו10 מ"ל מרסקינו שרי10 מ"ל שרי הרינג10 מ"ל מנדרין נפוליאון 10 מ"ל מיץ ליים סחוט2 דש (שפריץ) אנגוסטורה ביטרס אופן הכנה:
מערבבים בכוס ערבוב מלאה בקרח עד למהילה קלה (כ־12 שניות), מוזגים לכוס עם רגל ומעטרים בעשב שרוף.


מנהטן שהתחפש לדאקירי. צילום: יח"צ מרטיני מלוכלך שהתחפש לסזארק
מרכיבים:40 מ"ל בומביי ספייר ג׳ין20 מ"ל לילט בלאן20 מ"ל מרטיני אקסטרה דריי15 מ"ל ריקרד 2 דש פיישוד'ס ביטרסכפית קטנה של מי זיתים אופן הכנה:
מערבבים בכוס עם קרח את הריקרד ומסננים החוצה את הנוזל. מוסיפים את יתר הרכיבים ומערבבים כ־12 שניות. מסננים לכוס מרטיני ומעטרים ב־3 זיתים.

מרטיני שהתחפש לסזארק. צילום: יח"צ טרינידד סאוור שהתחפש לדרינק מסיבות עם יגרמייסטר

מרכיבים:50 מ"ל יגרמייסטר30 מ"ל רום מיושן 8 שנים 20 מ"ל אורג'ה20 מ"ל מיץ לימון סחוט2 דש אנגוסטורה אופן הכנה:מנערים בשייקר מלא בקרח ומסננים לכוס עם רגל. מומלץ לקשט בפרח.

טרינידד סאוור שהתחפש לדרינק מסיבות עם יגרמייסטר. צילום: יח"צ אדום עולהבחטיבת האלכוהול של טמפו משיקה את ביפאיטר 24, ג'ין בצבע אדום להבה בוהק. ביפאיטר 24 מיוצר בתהליך שכולל שני סוגי זיקוק: זיקוק עמודי שמנקה את התזקיק, וזיקוק דודי שמעניק רבדים עמוקים של חומר הגלם. 12 רכיבים בוטניים שלוקטו ברחבי העולם מושרים בדוד הזיקוק העשוי נחושת למשך 24 שעות, ומעניקים לנוזל טעמים וארומות עשירים, שמצדיעים לתרבות התה האנגלית. דמחיר: 189 שקלים


ביפיטאר 24. צילום: יח"צ הכל גולדבלייבל 5 גולד הריטג' הוא וויסקי סקוטי בלנדד עשיר ומעודן שאתם יכולים להרשות לעצמכם. מדובר למעשה בערבוב של מגוון סוגי ויסקי, הכוללים ויסקי מאלט סקוטי שהתיישן 20 שנים. העדינות, בהיותה הסימן המסחרי של קו מוצרי לייבל 5, מורגשת באמצעות רמזים עדינים של עץ וניחוח מתובל. כוהל: 40%, תכולה: 750 מ"ל. 

לייבל 5 גולד. צילום: יח"צמחיר: 99 שקלים