טלה 21.3־20.4

 
הצד הטוב של השבוע מתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות של הכוכבים אורנוס–מרקורי במזלכם עשויה לסחוף לקיצוניות, לאי־שקט, לעצבנות ולנמהרות. לכן מתנו את התגובות שלכם. תקשרו באופן קסום, מאופק ואותנטי.  
טיפ השבוע: שימו לב, כוכב התקשורת מרקורי יפסיק את נסיגתו במזלכם רק לקראת יום רביעי, לכן במקום להתייחס לדברים כאל פגיעה באגו, פעלו באיפוק ובאחריות.  שור 21.4־20.5מיקום השמש במזלכם עשוי להיטיב עמכם. השבועות הבאים מרמזים על תהליכי בנייה טובים שיש בהם דפוסים חדשים, התפתחות אישית וכיווני חשיבה פרקטיים. המישור היצירתי–תקשורתי שלכם צובר תאוצה מבורכת. 

 
טיפ השבוע: בשל הפסקת נסיגת כוכב התקשורת מרקורי במיקום לא נוח מבחינתכם, מצופה מכם למתן את השפעתו בדרך של מודעות וריסון עצמי, ולשמור בעיקר על דיסקרטיות. תאומים 21.5־20.6

רוב מעייניכם יוקדשו במהלך החודש הקרוב לעניינים פיננסיים. לבעלי האוריינטציה הכלכלית שבכם: סגלו לעצמכם דריכות עסקית, אך תצטרכו להתאמץ ולהשקיע.

 
טיפ השבוע: גלו חברותיות ופתיחות, אלה יעזרו לכם לעבור את התקופה בפחות כבדות ובדידות. בשל הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי לקראת יום רביעי עליכם לגלות סבלנות וגמישות, ולהימנע בינתיים מהחלטות מחייבות. סרטן 21.6־22.7

זהו זמן של עיכול ההתרחשויות והתבוננות לעומק בחייכם, בחינה חסרת פשרות, כמו גם השלמה עם העבר וההווה, בתהליך המשלב ישן עם חדש. יש לכם הזדמנות להיערך בהתאם, לתקן עכשיו דברים תלויים ועומדים ולטפל במה שמפריע. 

 
טיפ השבוע: אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה. אל תיכנסו למעגל החרדה, שיש מי שדואג להכניס אתכם אליו.אריה 23.7־22.8

 
התקופה עשויה לסמל עבודה קשה, עקשנית ותובענית. עליכם להפגין מצוינות ויכולת גבוהה, אך כישוריכם נמצאים עכשיו תחת ביקורת מתמדת. האווירה הטעונה הופכת כל תגובה למאבק, תנו לחודש הקרוב לעבור בכמה שפחות נזקים ורעננו פעילויות חברתיות שיש בהן אתגר.


 טיפ השבוע: הערה לא לעניין עלולה ליצור מתח ולהעמיד יחסים מסוימים במבחן. כדאי שתביאו את עצמכם למצב רגוע יותר.בתולה 23.8־22.9

רבים מכם נאלצים להתמודד עם אילוצים כאלה ואחרים שדורשים מכם זמן, כוחות ומשאבים, ושגורמים להסלמה ולשחיקת כוחות נפשית–פיזית–רגשית. התקופה מרמזת על התמודדות מתישה עם בעיות קיומיות. בנוסף, ימים אלה צופנים בחובם עימות כוחני שהוא מעיק, מעייף ומתיש. 

 
טיפ השבוע: כדאי להפגין פתיחות ונגישות. התחברו לעוגן ולשגרה - אלה מעניקים לכם תחושה של שייכות וביטחון. כמו כן, שמרו על איזון. 
מאזניים 23.9־23.10הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי לקראת יום רביעי עשויה להעיד כי השבוע תידרשו להיעזר בתושייתכם. דאגו שהקרקע תהיה מוכנה לכל תוצאה, והיו בטוחים ביכולתכם לעמוד בלחצים מתישים. דברים חשובים עומדים עכשיו על הפרק, אל תיתנו לאף גורם מלחיץ לקלקל לכם. 

 
טיפ השבוע: בתוך שבוע תוכלו להשתחרר מכל מה שהציק או העיק עליכם לאחרונה. ההתחדשות הזאת תיטיב עמכם.עקרב 24.10־21.11


 
שינוי הכרתי גדול בקשר זה או אחר ידרוש התייחסות מחייבת יותר. אתם עשויים להתקדם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית - שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה הן תכונות המאפיינות אתכם. 

 
טיפ השבוע: רבים מביניכם כבר נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי, והתחברותם של השמש ושל פלוטו מסיימת אותו למעשה. גישתכם הרגילה - שמירה על מרחק והסתרת הרגשות - תוכיח את עצמה כרגע.. קשת 22.11־21.12

חשים לכודים? לוו את מעשיכם בקריצה ובהומור, במיוחד בימי סוף השבוע, וכן בימים שלישי ורביעי. זה תמיד עוזר. בעת הפסקת נסיגת התקשורת מרקורי מצופה מכם לנהוג זהירות בענייני כספים ורכוש. 

 
טיפ השבוע: יש לגלות מעשיות ולהיות מוכנים לגילוי של תחושות מצוקה בנוגע למקורות הכנסה וללחצים במערכות יחסים רגישות. ענייני נסיעות וחו"ל ידרשו מכם זהירות ומודעות עצמית. גדי 22.12־20.1

 
רבים מכם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי. תצטרכו לנקות את השטח לגמרי כדי לאפשר לדברים חדשים לצמוח. רבים מכם נכנסים, או כבר נכנסו, לתהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוק, המביאים לתהליך של התחדשות. 

 
טיפ השבוע: גם אם אתם נתקלים במכשולים, כוח ההתמדה והרצון החזק שלכם ילמדו על החוזק ועל היכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד. 

 דלי 21.1־18.2ענייני בית, משפחה או קריירה יאפיינו את השבועות הבאים. לכן סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, אוזלת. פתאום הכל נראה שברירי ולא יציב. כדאי שתשימו לב למידע שמגיע אליכם. שמרו על איזון והקפידו על דיסקרטיות. 

 
טיפ השבוע: מתנו את דרישותיכם מעצמכם, הניחו בצד כל דבר שגורר מניפולציות שעלולות לפעול כבומרנג. אתם זקוקים לשינוי ולחידוש, אך גם נוטים לאבד את סבלנותכם ביתר קלות. 

 דגים 20.3-19.2


הפעילים ואנשי העסקים שביניכם חדורי מוטיבציה ותקווה ועסוקים בנסיעות ובקידום יזמות ברוכה, בתקווה שהיא מייצגת גם את הגישה הפרקטית והמעשית. המזל כבר יבוא בהמשך. 
 

 טיפ השבוע: בכל הקשור למגעים עתידיים, חשוב לשמור על מידה מסוימת של גמישות ופתיחות. ובאותה מידה התרחקו מאנשים שהם בעלי פתיל קצר. מצד שני, יש אפשרות להכיר אנשי מפתח ולקדם מטרות חברותיות, גלו יוזמות.  גלו את החדשות לפני כולם. הצטרפו בלייק לפייסבוק שלנו.