טלה 21.3־20.4

 

הירח החדש בשבת־ראשון עשוי להדגיש במהלך השבוע (ובחלק מהמשך החודש) עניינים הקשורים למבנה המשפחתי, לשינויים העוברים על המשפחה, או לשינוי במגורים שאולי עומד להתרחש בקרוב. לשם כך נדרשות מכם יוזמה ושליטה, בתקווה שתבוא לידי ביטוי גם הגישה הפרקטית והמעשית. 


 
טיפ השבוע: קשר עם אדם קרוב לכם עשוי לבחון את סבלנותכם. ענייני כספים ממשיכים להיות מודגשים.שור 21.4־20.5ימים אלה מעוררים בכם צורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. אתם ממשיכים בעשייה ובבנייה למען העתיד. היצירתיות והפוריות הגואות שלכם השבוע מאפשרות להרשים את מי שאתם חפצים ביקרו. 


 טיפ השבוע: עד 5 ביולי צפויה היכרות מסקרנת, אך מורכבת, מעוררת עניין ומושכת. אם תעזו, תסתכנו ותהיו פתוחים להזדמנויות, תוכלו להכיר אנשים ולהתוודע לתחומים חדשים. אלה יאפשרו פתיחה עתידית מאתגרת.

תאומים 21.5־20.6

הירח החדש בשבת עשוי להדגיש במהלך השבועות הבאים ענייני כספים והשקעות. הפעילו תושייה וחושים חדים וסגלו לעצמכם מודעות עצמית שתקל עליכם. שמירה על חושים חדים תהיה חיונית להצלחתכם ולקידומכם. המשך החודש כבר מתאפיין בעשייה ובהתחזקות. 

 
טיפ השבוע: ייתכנו שותפויות או מגעים גורליים. בקרוב מאוד תגיע תקופה מכוננת, במיוחד לבעלי חשיבה חיובית וגישה מתקדמת. סרטן 21.6־22.7

מרס, כוכב העשייה, נמצא במזלכם וישהה בו עד 20 ביולי, מצב שעשוי לספק לכם ימים של מרץ ואנרגיה, אך גם עשוי לגרור קונפליקט ונטייה לכעסים ולמריבות. יש לשמור על יחסים טובים עם הסובבים אתכם, גם במחיר של הגמשת עמדותיכם. 

 
טיפ השבוע: אתם נראים טוב ועולמכם הפנימי מסקרן מתמיד. מיקום ונוס בשור (עד 5 ביולי) עשוי לקדם יעדים תקשורתיים, נסיעות ואת ענייני הרגש.

אריה 23.7־22.8

 
בימי סוף השבוע ותחילתו שמרו על מצב הבריאות שלכם. תחושה של עייפות וכובד מתלווה לתקופה זו, אולם אל דאגה - כשיגיע יום ההולדת שלכם תרגישו שוב בריאים. 
 

טיפ השבוע: במהלך השבועות הבאים תצטרכו לשמור על חשאיות כדי שלא ינסו לקלקל לכם בגלל קנאה ותחרותיות. ייתכן שמתרחשת פעילות מאחורי הקלעים, ויש להימנע ממניפולציות, כי אנשים המקנאים בכם חותרים ובוחשים. 

בתולה 23.8־22.9


תהליך ההתחזקות נמשך, ואתם חושבים ופועלים בצורה נכונה. אל תחששו לצאת לדרך חדשה ולסיים את מה שכבר אינו מוסיף לכם. ירח חדש בשבת עשוי להדגיש ענייני רגשות וחברה. 


טיפ השבוע: המישור החברתי שלכם ממשיך לקבל דגש. קשרים זוגיים עשויים להתפתח דרך אירועים חברתיים ובנסיעות. שימו לב גם לאינטרנט. כוח ההתמדה והרצון החזק ילמדו על יכולתכם ליצור דבר חדש ועמיד.

 מאזניים 23.9־23.10


רבים מכם מצויים במצב של רפיון מתמשך ומודאגים בשל כך. אתם מתקשים לעמוד בדרישות שלכם מעצמכם ולהתמודד עם לחצי הסביבה התובענית והחונקת. עם זאת, אל תסיקו מסקנות לגבי מצבכם העתידי על פי תמונת ההווה. המצב הנוכחי הוא זמני ועומד להשתנות. 


טיפ השבוע: לבני המזל שבכם צפויה התקדמות שתאפשר לכם להיכנס לתפקיד מעניין או לעבודה שדרכה תזכו לחשיפה ולהערכה. 

עקרב 24.10־21.11


 
אפשר לומר שלעקרב יש מונופול כמעט מוחלט על משחק המונופול. גם בגבולות הגורל יש בחירה חופשית. יש רמזים לחיבור מופלא בין רגש לנפש. מה שנותר לכם עכשיו הוא לבחור בין האמת לבין עוצמה רגעית ואשלייתית של האינסטינקט. אופי האדם משפיע על גורלו, אולם הרשות לשנותו נתונה בידיו. חומר למחשבה. 


טיפ השבוע: השבוע עשויות להיווצר אופציות לבנייה והתחדשות. זאת בזכות כוכבכם פלוטו, המדגיש את יכולתכם לנהוג ביעילות ולפנות לכיוונים תועלתניים. קשת 22.11־21.12

הירח החדש בשבת עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות בוערים. התחום הכלכלי ידרוש את התייחסותכם. צפוי מצב הפכפך שעלול לפגוע בנקודה רגישה, ואתם תיאלצו לתכנן דברים מראש, כמו גם להימנע מקבלת החלטות מחייבות ומהוצאות שנדרשת להן חשיבה אחראית ושקולה. 
 

 טיפ השבוע: דברים חשובים עומדים על הפרק, אך הסביבה שלכם ממשיכה להיות ביקורתית. כדאי להבליג ולא להיגרר לעימותים. 

גדי 22.12־20.1

 
קיימת אפשרות של מהפך ברמת התודעה וכן הרחבה והתחדשות בקריירה ובחיים בכלל. מישהו שמגלה עניין בכישוריכם, באישיותכם ובכושר המנהיגות שלכם, יבוא אליכם בהצעה מאתגרת. התחושה שאפשר לשלוט שוב במתרחש תחזק את ביטחונכם העצמי.
 

 טיפ השבוע: מישהו יהיה מוכן להשקיע איתכם ברעיון לעבודה, כמו סטארט–אפ או מיזם. המעוניינים בקשר משדרים רצון ליצירת יחסי קרבה חמים. שינוי הכרתי גדול בקשר ידרוש התייחסות יותר מחייבת למערכת היחסים.

 דלי 21.1־18.2 
 

אתם נאלצים להשקיע יותר כדי לשמור על מעמדכם ועל הישגיכם. להרפתקנים וליצירתיים שביניכם: זו לא דרככם לשבת בשקט ולהמתין להחלטות או לתוכניות של אחרים. חשוב שתשכחו מההרגלים ותתחילו לפעול בדרכים לא שגרתיות. רק כך תוכלו להתקדם ולגבש עצמאות. 
 

 טיפ השבוע: ימים אלה יסחפו לחוסר אמינות בענייני כספים ועסקים. לא הכל גלוי וברור על פני השטח. שמרו על חושים מחודדים.

 דגים 20.3-19.2


אתם נראים טוב ומשתמשים בקסם האישי שלכם ליצירת קשרים טובים ואיכותיים. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בולט עכשיו יותר מתמיד. צפוי חודש של הזדמנויות למציאת מועמדים מתאימים לקשר. כדאי לצאת, לבלות, להתכתב, לחדש קשרים ולהרחיב את פעילותכם החברתית. 
 

 טיפ השבוע: נוכחות ונוס בשור תעצים את הכריזמה הטבעית שלכם. הפעילו את קסמיכם כמו שרק אתם יודעים.