"לקוחותי צריכים את הכסף מיד", כך השיב פרקליטם של בני הזוג בנימין ושרה נתניהו, לבקשתו של העיתונאי יגאל סרנה למתן דחייה של תשלום הפיצוי בסך 115 אלף שקל, אותם נדרש סרנה לשלם. סרנה סיפר זאת בפוסט שהעלה היום (שני) בחשבון הפייסבוק שלו. "עורך דיני אביגדור פלדמן בקש היום מפרקליט הצמד נתניהו דחייה קלה בתשלום פיצוי ה115 אלף ש"ח שנקבע לי. (ושעליו אנו מערערים בקרוב למחוזי)", כתב סרנה. "גיוס ההמונים שצלח מעבר למשוער, ייסגר רק ב-9 לחודש ויועבר לחשבון שנפתח לצורך זה ב-10 לאוגוסט ע"פ חוקי הגיוס". תשובת יוסי כהן עורך דינם של נתניהו תקיפה ומרשימה: "אפילו לא דחייה של יום". "נעביר מיד להוצאה לפועל". ו"כן, לקוחותיי צריכים את הכסף". 

 בשבוע שעבר נודע כי העיתונאי יגאל סרנה , שהפסיד לבנימין ושרה נתניהו בתביעת הדיבה שהגישו נגדו וחויב לשלם להם כ-115 אלף שקלים (כולל הוצאות משפט), גייס כמעט את מלוא הסכום בקמפיין גיוס המונים בו פתח. העיתונאי דורון צברי צייץ כי "יגאל סרנה גייס 100,000 שקלים תוך 24 שעות". 

בני הזוג נתניהו. יכולים לחייך. צילום: רויטרסבדף הקמפיין כתב סרנה: "במשך השנה הזאת של המאבק בנתניהו ובהשתקה חשתי באהדה ובחום בשטף שטרם הכרתי בחיי העיתונאים, אבל היום הזה של התמיכה שנמדדת פה באחוזים מידי רגע עולה על כל ציפיותי. תודה מקרב לב נרעש לכל התומכים. לכל אחד ואחד מכם". 


לפני כחודש בית המשפט בתל אביב פסק כי העיתונאי יגאל סרנה, שנתבע על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה בגין הוצאת דיבתם בפוסט שפרסם בפייסבוק, ישלם להם פיצויים בסך 115 אלף שקל. מתוך הסכום 60 אלף שקלים יועברו לנתניהו ו-40 אלף לאשתו, בעוד ש-15 אלף שקל ישמשו למימון הוצאות המשפט. ניר חפץ, יועץ התקשורת של בני הזוג, אמר לאחר ההכרעה כי "סוף סוף נעשה צדק". השופט עזריה אלקלעי אמר במהלך הכרעת הדין כי "חלק מהפרסומים הם זדוניים ומכוערים, וכאלה שנועדו להשפיל את התובעים".