אליה קדוש, שמואשמת במעורבות בתקיפת המאבטחים בחודש שעבר בבית החולים איכילוב, חשודה שסטרה היום (רביעי) לנהג מונית שהסיע אותה הערב לבית החולים וולפסון. על פי החשד, היא סטרה לו במהלך ויכוח. כך דווח בכאן ב'. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

במשטרה מסרו על המקרה כי "תושבת יפו כבת 19 הגיעה לבית החולים וולפסון באמצעות מונית. על פי החשד, ויכוח שהתגלע בין החשודה לבין הנהג הסתיים בתקיפתו".

השבוע הואשמו קדוש וארבעה מחבריה בבית המשפט המחוזי בתל אביב במעורבות בתקיפת מאבטחים בבית החולים איכילוב בעיר. כתב האישום מייחס לארבעת חבריה עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, חבלה חמורה בצוותא ותקיפה הגורמת חבלה ממשית. קדוש עצמה נאשמת בעבירות איומים ותקיפת שוטרים, ולבית המשפט הוגשה בקשה לעצור את הארבעה עד תום ההליכים המשפטיים נגדם. 
עורך דינה של קדוש אמר לכאן ב' כי "היא היתה בהשפעת תרופות ובמצב נפשי מורכב, תגובתה אינה מצדיקה התערבות של המשטרה משום שמדובר בזוטי דברים".
"חברים שלי צדיקים"
 

קדוש התראיינה ביום ראשון לרפי רשף בערוץ 10. בראיון תקפה קדוש את השומרים ואת הרופאים בבית החולים איכילוב, "הרפואה והמשטרה זו ממלכת האגו והשחצנות", היא אמרה.

בנוגע לבן זוגה, שברח מהארץ בעקבות המקרה לאחר תקף את השומרים בבית החולים, לכאורה, אמרה קדוש כי הוא "בן אדם מדהים, אינטליגנט. זה לא אופייני לו, זו סערת רגשות". קדוש אף הבהירה כי אין בכוונתה לנתק קשר עם בן זוגה ואמרה לרשף כי "חבר שלי ברח מהארץ, ברור שאני אסע אליו, הוא יהיה בעלי עוד השנה. כולנו מצטערים שהיינו צריכים להעביר כיפור בכלא ולהעביר כיפור בחו"ל. זה לא פשוט, אין לי צורך להתנצל. השומרים לא באו למסדר. מה זה אומר? שהם אשמים בכל הסיפור. חברים שלי צדיקים. הם אנשים טובים עם לב ענק. אני מזועזעת בדיוק כמוכם, אני לא מעכלת", הוסיפה. 

כשנשאלה קדוש איך בכל זאת אירעה התקיפה, קטעה את הראיון ואמרה: "פה זה נגמר, אני ממהרת לדיון".

זירת האירוע בביה"ח. צילום: דוברות איכילוב