המשטרה חוקרת חשד לאירוע רצח בחיפה, לאחר שהיום (שבת) התקבלו דיווחים רבים על אדם חשוד שהלך ברחוב הירדן בחיפה כשעל גופו כתמי דם רבים. ניידות משטרה שהוקפצו למקום סרקו את האזור איתרו את החשוד, ואחרי תחקור הגיעו אל דירה סמוכה בה נמצא גבר ללא רוח חיים, כשעל גופו חשד לסימני אלימות. צוות מד"א שהוזעק לדירה קבע את מותו של המנוח. החשוד נעצר על ידי המשטרה, שפתחה בחקירה, ואנשי מז"פ הגיעו למקום. 

זירת הרצח בחולון. צילום: דוברות מד"א


כזכור, אתמול נעצר גבר כבן 42 בחשד לרצח שכנתו בת ה-80 בבניין שבו התגוררו בחולון. המעצר התבצע לאחר שהקשישה אותרה ללא רוח חיים, כשהיא דקורה בפלג גופה העליון.

השכנים בחולון ציינו בפני השוטרים כי בעבר נרשמו כמה תלונות על השכן העצור, זאת לאור גידופים וקללות שהפנה כלפי הקורבן ויתר דיירי הבניין. הם טענו כי השכן המדובר מעולם לא נקט באלימות פיזית, ומסיבה זו לא חששו שאסון מהסוג הזה עלול להתרחש. עתה, נבדק החשד לפיו השכן טופל בעבר על ידי גורמי בריאות הנפש.
 
שלשום הגישה פרקליטות מחוז מרכז הגישה כתב אישום נגד יניב קמינסקי, בן 44 מלוד, בגין רצח אימו ויויאן קמינסקי ז"ל. לפי כתב האישום, ב-27.04.19 שהו הנאשם ואימו בדירתם בלוד. בסמוך לכך גמלה בלבו של הנאשם ההחלטה להמית את אימו המנוחה. כשהבינה המנוחה שבנה החליט להמיתה, התקשרה באמצעות הטלפון אל השכנה המתגוררת באותו הבניין וזעקה לעזרה.