ח"כ מיקי זוהר שוחח היום (רביעי) עם בן כספית ואריה אלדד והתייחס לדרמה הפוליטית בעקבות המחלוקות בין מפלגת הליכוד למפלגת כחול לבן סביב הקמת הוועדות, וההחלטה של יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין לפזר את המליאה עד ליום שני: "מי שלא נותן לכנסת לפעול זו כחול לבן. הם יכולים להסכים שיהיו 8 חברי ועדה, מזכירת ועדה, ויועץ משפטי לוועדה, והכנסת מיד תפעל בצורה רצינית, מקצועית, ואיכותית", טען זוהר.

זוהר הוסיף: "הנוהג הוא שההרכב הוא הרכב סיעתי, ולא הרכב גושי. ההמצאה הזו של הרכב גושי שעכשיו מפלגת כחול לבן ממציאים כמו שהם רגילים זו המצאה. יש הרכב סיעתי, וזה היה הנוהל כל השנים. זה המונח שמופיע בחוק ובתקנון, הויכוח בינינו הוא לא על ההרכב הסיעתי הרי גם הם לא מתווכחים על זה, הויכוח הוא על מספר החברים בועדה".

"הם רוצים 17 חברים, ואז בהתאם להרכב סייעתי יהיה להם רב, בעוד שאנחנו רוצים 8 חברים בוועדה שמשרתים את הביטחון האישי של כולם", אמר ח"כ זוהר, "זה לא משחק כדורגל, למה זה צריך להשתנות לטובתם בגלל שהם חותרים לפגיעה בנתניהו? מה יקרה אם אחד העובדים בכנסת ידבק בקורונה רק בגלל הגחמות של יאיר לפיד? איך נסביר את זה לציבור? יש כאן השלכות ואנשים בוחרים להתעלם מהם כי נוח להם. אני גם רואה את ההתגייסות לטובת העניין הזה של הרבה מאוד גורמים, ואני לא מופתע, אבל זה לא מה שיכניע אותנו".

עוד הוסיף זוהר: "מפלגת כחול לבן לוקחים את הכנסת בכדי לשרת את העניינים הפוליטיים שלהם, וההתנהגות שלהם פשוט הרסנית. אני לא מדבר רק על השיתוף פעולה שלהם עם הרשימה המשותפת שכולם כבר מבינים את גודל השעה מבחינתם, אני מדבר גם על ההתנהגות ההרסנית שלהם נגד נתניהו. ממתי ממנים יו"ר כנסת כשלא יודעים מי יהיה ראש ממשלה? ומה גם שאם וכאשר הם ימנו יו"ר כנסת מטעמם ואז מי שיצליח להרכיב ממשלה יהיה דווקא בנימין נתניהו אז מה? נלך לסבב בחירות רביעי? ואם זה יקרה להפך? אני משרת את כל הציבור, בטח את מי ששלח אותי לכנסת, ועל כן לא מתכוון לתת מתנות או הטבות למפלגת כחול לבן".