חדשות מתפרצות

ליברמן: "הסוגיה של מערכת הבחירות - האם גוש הימין יהפוך לגוש חרדים"

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן אומר כי "מערכת הבחירות הנוכחית סובבת סביב סוגיה אחת: האם גוש הימין יהפוך לגוש חרדים, כש"ישראל ביתנו" מחוץ לקואליציה או שתקום ממשלה לאומית, ימנית וליברלית עם ישראל ביתנו? החמישייה הפותחת של נתניהו הם: ליצמן, גפני, דרעי, סמוטריץ@@@ ובן גביר - ללא @@@ישראל ביתנו@@@ וללא אביגדור ליברמן. את זה לא אני אומר, אלה הן הצהרות פומביות של נתניהו, יום יום ב@@@נתניהו היום@@@".

עוד טוען ליברמן, כי "מה שמנע הקמת קואליציה כזאת הוא מושב 1 בכנסת. שערו בנפשכם שלאיחוד מפלגות הימין היו 7 מנדטים במקום 5 שיש להם היום, והיתה מוקמת קואליציה של 62 ח"כים עם אורית סטרוק, בן גביר, סמוטריץ@@@, ליצמן, דרעי וגפני. היחידה בקואליציית ימין שיכולה לעצור את הטירוף הזה היא @@@ישראל ביתנו@@@. רק אנחנו יכולים למנוע מצב שבו ממשלה ימנית נסחטת על ידי חרדים משיחיים".

"כל מי שרוצה לראות את מדינת ישראל ממשיכה בנתיב של שפיות ומדיניות שקולה אחראית וליברלית, בראש ובראשונה בכל הקשור לנושאי דת ומדינה, חייב להצביע ל@@@ישראל ביתנו@@@. אנחנו לא נאפשר את המשך הכפייה הדתית והניסיון לשנות את הסטטוס-קוו. @@@ישראל ביתנו@@@ היא המפלגה היחידה שמגיעה לבחירות האלה עם קבלות על כך״. 

אריק בנדר 11/06/2019 12:09
שתפו:
עוד מבזקים