נמשכת מלחמת שחקני העבר האיטלקים: סרטון נוסף של הייניקן עלה לרשתות, ובו נראה החלוץ האגדי לשעבר של יובנטוס, אלסנדרו דל פיירו, משוחח עם אגדת הכדורגל הישראלי אייל ברקוביץ'. בסרטון, שואל דל פיירו את ברקוביץ': "האם החלטת לצפות בליגת האלופות איתי או עם אנדראה פירלו?". 

בהמשך, הציע ברקוביץ' הסכם מיוחד לדל פיירו: "בגלל ששניכם האיטלקים הכי טובים, מי שיכין את האמפנדס הכי טעים - יראה איתי את המשחק". דל פיירו תיקן את "הקוסם" ואמר לו כי מדובר בכלל במאכל יווני - והתשובה של ברקוביץ' הייתה מפתיעה.

פירלו מחזיר מלחמה לדל פיירו. קרדיט: יח"צ
כזכור, אגדות הכדורגל האיטלקי אנדראה פירלו ואלסנדרו דל פיירו יגיעו לביקור בן 48 שעות בישראל ל"קלאסיקו האיטלקי". השניים מתחרים ביניהם על מי יארח יותר קהל ישראלי, שיתבקש לבחור עם מי הוא מעדיף לראות את המשחק בפעילות מקדימה של "הייניקן", נותנת החסות הרשמית של ליגת האלופות כבר מזה שנים. רק ביום רביעי פרסם פירלו סרטון בו פנה לקהל מעריציו וביקש מהם "לכתוב לי כדי שיהיה סיכוי שאצפה איתכם במשחק". 


פירלו אמר בסרטונו "שלום לכל המעריצים שלי בישראל. תודה רבה על הפניות הרבות באינסטגרם והסטורי שאתם עושים, אבל עדיין לא החלטתי מי יצטרף אליי לצפות במשחק ליגת האלופות. ראיתי הודעות מאסף פרנק, אוסנת לישע, אלעד חזן, שי אברהם, אמנון עמיאל, חן שלום ואנשים נוספים, אבל עדיין לא החלטתי מי יצטרף אליי, אז תמשיכו לכתוב לי כדי שיהיה סיכוי שאצפה איתכם במשחק. צ'או".  
 
סרטונו של פירלו פורסם כסרטון תשובה לדל פיירו, שאמר בסרטון אותו פרסם לפני כמה ימים כי "האוהדים של פירלו נוהרים לקלפיות". דל פיירו, שחיקה את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר את אותם הדברים שאמר ביום הבחירות, אמר בסרטון קורע, "שלום מעריציי הישראלים, ערב האירוח שלי בסכנה. האוהדים של פירלו נוהרים לקלפיות. פירלו מביא אותם באוטובוסים, אני צריך שתעזרו לי להשלים את הפער. תצביעו לדל פיירו. צ'או".  
 
שיאו של "הקלאסיקו" יערך במהלך משחק שמינית גמר ליגת האלופות, בשני אירועי צפייה שאותם יארחו הכוכבים. אלסנדרו דל פיירו, ה"נסיך" של הכדורגל האיטלקי, רשם קריירה יוצאת דופן, במהלכה שימש כקפטן מועדון הפאר יובנטוס, ומחזיק בשיאי הכיבושים וההופעות לשחקן בקבוצה. במהלך שנותיו במועדון הוביל דל פיירו את יובנטוס לזכייה בשבעה תארי אליפות ולזכייה בליגת האלופות. 
 
דל פיירו זכה גם בתואר מלך השערים של ליגת האלופות ב-1997 ו-1998 ובשנת 2007 זכה בפרס רגל הזהב.אנדראה פירלו, ה"מאסטרו", אחד מהקשרים הדומיננטיים ביותר בכדורגל העולמי בשני העשורים האחרונים, רשם קריירה עשירה, רובה במדי מילאן, עמה זכה בשתי אליפויות איטליה ופעמיים בליגת האלופות. ב-2011 עבר הקשר לשחק במדי יובנטוס, עמה זכה בארבע אליפויות רצופות ובגביע האיטלקי.