סטודיו ווגה (Wooga), מבית חברת המשחקים הבינלאומית המובילה פלייטיקה, הידוע בעולם המשחקים והסטוריטלינג כיוצר תוכן מהמעלה הראשונה, השיק את המשחק Ghost Detective - שיופיע במסגרת Netflix Games.

"סייעה למיליארדי אנשים": גוגל חוגגת חצי יובל וכך מציינת זאת
מעוניינים לרכוש אייפון 15? משתמשים מדווחים על הדבר המסוכן הבא

Ghost Detective הוא מז'אנר משחקי התעלומה והבילוש. הוא מעביר את השחקנים אל רחובותיה המסתוריים והאניגמטיים של ניו אורלינס, ארה"ב, כדי לעזור לרוח הרפאים של בלשית ותיקה המנסה לפענח את תעלומת הרצח שלה עצמה.

באמצעות מיומנויות הבלשות וכוחות חדשים כרוח הרפאים של הבלשית טסה רובינסון, השחקנים יחקרו אוסף מגוון של חשודים ודמויות משעשעות, מתות וחיות, בדרך לפתרון הרצח שלה. כדי להתקדם בסיפור השחקנים יצטרכו לאסוף רמזים חשובים, לפתור מגוון עצום של חידות ולחפש פריטים בנופים עתירי חפצים נסתרים ברחבי העיר הרדופה ניו אורלינס.

נאי צ'אנג, Managing Director בסטודיו Wooga: "שיתוף הפעולה הזה עם נטפליקס הוא יותר מאבן דרך - הוא עדות למסירות של שתי החברות להעברת חוויות בידור חסרות תקדים לקהל ברחבי העולם. ממש כמו נטפליקס, גם פעולות הסטודיו הן מקור השראה לסיפורים שובי לב. ההשקה של Ghost Detective ב־Netflix Games היא צעד יוצא דופן, והיא מבטיחה לשחקנים הרפתקה גדולה ודרישה להתמסרות במהלך העונה להצעות של שירות בעל תוכן סוחף".

עופר קינברג, מנהל ההכנסות הראשי בפלייטיקה: "השקת Ghost Detective ב־Netflix Games מגדירה מחדש את גבולות העברת הסיפור ומשלבת בצורה חלקה את האומנות של סטודיו Wooga עם המגוון הרחב בנטפליקס. שיתוף הפעולה הזה מדגיש את המחויבות שלנו לספק חוויות סוחפות ומעוררות השראה ומחשבה, המצליחות למשוך ולאתגר קהלים רבים ברחבי העולם, בעוד אנחנו ממשיכים לבצע את משימתנו לספק אין־סוף דרכים למשחק".

פלייטיקה (Playtika Holding Corp) היא חברה מובילה בשוק הטכנולוגיה בתחום משחקי המובייל והבידור, עם פורטפוליו רחב ומגוון של כותרי משחקים. פלייטיקה, שנוסדה ב־2010, הייתה בין הראשונות להציע משחקים חברתיים חינמיים ברשתות חברתיות, וזמן קצר לאחר מכן גם בפלטפורמות מובייל. החברה, המנוהלת מישראל, חרטה על דגלה לבדר את העולם באין־סוף דרכים. כיום החברה מעסיקה יותר מ־4,000 עובדים ברחבי העולם.