קבוצת התקשורת פרטנר הפכה היום (חמישי) לספקית הסיבים האופטיים הגדולה בישראל. ספקית שירותי האינטרנט סיבים אופטיים הודיעה כי היא תחל להציע אינטרנט אולטרה מהיר לעוד מאות אלפי בתים, גם על גבי תשתית הסיבים של חברת IBC-אנלימיטד.
 
לאור המצב הביטחוני, הביקוש הגובר בימים אלה לאינטרנט מהיר ויציב ועל רקע העבודה מהבתים והלמידה מרחוק, החברה האיצה את יישום העסקה שחתמה בשנה שעברה עם IBC. המשמעות עבור הצרכנים: הגדלת הנגישות לשירותי אינטרנט מתקדמים וחיזוק התחרות בענף.
 
ההסכם מבסס את פרטנר כקבוצת התקשורת היחידה שמציעה סיבים בכל משק בית בו קיימת כיום תשתית סיבים, זאת על בסיס שלוש התשתיות הקיימות בישראל: תשתית הסיבים העצמאית של פרטנר שמגיעה לכמיליון משקי בית; תשתית הסיבים של בזק, איתה חתמה פרטנר על הסכם בתחילת השנה, ומגיעה לכ-1.9 מיליון משקי בית; ועתה – גם תשתית הסיבים של IBC שמגיעה לכ-1.4 מיליון משקי בית. כיום, פרטנר היא החברה בעלת מספר מנויי הסיבים הגבוה בישראל – כ-334 אלף לקוחות.
 
המשנה למנכ"ל קבוצת פרטנר, דגנית קרמר: "כפי שהגדרנו בתחילת השנה, פרטנר מובילה את שוק הסיבים האופטיים, תוך שהיא מיישמת את האסטרטגיה שלה – הגעה לכל משק בית בישראל. תמיד, ובמיוחד בימים אלה, יש לנו אחריות לספק ללקוחותינו תשתית אינטרנט חזקה ויציבה, שמאפשרת לקבל מידע מהר יותר, לעבוד וללמוד מרחוק ולהיות זמינים ומחוברים. אנו מייחלים לימים שקטים יותר בקרוב".

דגנית קרמר, המשנה למנכ״ל פרטנר (צילום: ינאי יחיאל)
דגנית קרמר, המשנה למנכ״ל פרטנר (צילום: ינאי יחיאל)