מכה ל-Space X: כחודשיים לאחר השיגור המוצלח של קפסולת החלל Crew Dragon, הניסוי שהתקיים בארצות הברית נכשל, כאשר היא התפוצצה. מהחברה נמסר כי "במהלך סוף השבוע בוצעה 'סדרה של בדיקות במנוע של הקפסולה' סמוך לאתר השיגור בקייפ קנוורל שבפלורידה. הבדיקות הראשוניות הושלמו בהצלחה, אך הבדיקה הסופית הובילה לאנומליה במעמד המבחן". ברשתות החברתיות פורסמו סרטונים בהם נראה רגע הפיצוץ הראשוני.
מנהל נאס"א ג'ים בריידנסטין מסר: "קיבלנו את ההודעה על התקלה ביום שבת בלילה. זו הסיבה שאנחנו מבצעים ניסויים, נלמד מהם ונבצע את ההתאמות הנדרשות כדי שנוכל להתקדם בבטחה עם התוכניות להקמת צוותי שיגור תעשייתיים". ב-Space X טרם התייחסו לפיצוץ.

כזכור, בתחילת חודש מרץ, גורמים בנאס"א אישרו כי קפסולת החלל שבה בהצלחה לכדור הארץ, לאחר שהייה קצרה בתחנת החלל הבינלאומית. עם הגעת הקפסולה לכדור הארץ, נפרסו ארבעה מנצחים והיא נחתה באוקיינוס האטלנטי. צוותים רבים המתינו לקפסולה ובה בובת ניסוי בשם ריפלי, הלבושה במדי SpaceX, על ספינה סמוכה וגררו את הקפסולה ליבשה. הקפסולה המדוברת, אמורה בשלב מסוים, בתום ניסויים נוספים, לשאת בני אדם אל תחנת החלל הבינלאומית.
הניסוי המוצלח מהווה ציון דרך משמעותי הן עבור החברה של אילון מאסק והן עבור נאס"א, המקווה להגשים את המטרה של חידוש הטיסות המאוישות לתחנת החלל הבינלאומית עוד בשנה הנוכחית. השיגור התבצע בסוף השבוע שעבר וכ-10 דקות לאחריו, המשגר נחת בהצלחה - על מנת שיהיה אפשר לעשות בו שימוש חוזר. הפעם דרשו אנשי נאס"א כי בניסוי ישתמשו במשגר שטרם נעשה בו שימוש. 
החברה השייכת למיליארדר אילון מאסק משגרת בשנים האחרונות חלליות בלתי מאוישות לתחנת החלל הבינלאומית בשנים האחרונות. עם זאת, כדי לשגר אסטרונאוטים לחלל מארצות הברית היא צריכה להתאים את תא החללית עבור בני אדם. כיום, כדי להגיע ולחזור מתחנת החלל משתמשים האמריקנים בחלליות רוסיות, מה שעלה לנאס"א עשרות מיליוני דולרים למושב. הצלחת הניסוי תוביל לכך שבעוד כמה שנים, בני אדם יוכלו לצאת למשימות בחלל בחללית של חברה מסחרית ולא של סוכנות חלל של ארצות הברית, רוסיה או סין.