משטרת לונדון איבדה שליטה הלילה (שבת) על חשבונות הרשתות החברתיות שלה להאקרים שהעלו בהם סדרה של הודעות ביזאריות. באחת מהן נכתב: "מה תעשו? תתקשרו למשטרה? אנחנו המשטרה", ובאחרת נכתב: "אין תגובה, תשאלו את עורך הדין שלי". מספר ציוצים אחרים קראו לשחרורו של ראפר בריטי. חלק מהפוסטים קיבלו מאות לייקים וציוצים מחדש.
דובר של הסקוטלנד יארד אמר כי החשבון, שלו 1.22 מיליון עוקבים, נמצא תחת "גישה בלתי מורשית". המפקח רוי סמית' צייץ כי "צוות התקשורת שלנו עובד קשה על מנת למחוק את ההודעות ולאבטח את החשבון. אנא התעלמו מכל הציוצים עד שנוודא כי הושבה השליטה עליו". ציוצים שהאקרים העלו לחשבון של משטרת לונדון. צילום מסך טוויטר ציוצים שהאקרים העלו לחשבון של משטרת לונדון. צילום מסך טוויטר

 
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הגיב לציוץ של שדרנית הרדיו הבריטית קייטי הופקינס על הפריצה לחשבון של משטרת לונדון, ותקף את מבקרו החריף, ראש העיר סאדיק חאן. 

הופקינס כתבה: "שוטרים אומרים שהם איבדו שליטה על רחובות לונדון. מסתבר שהם איבדו שליטה גם על חשבון הטוויטר שלהם". טראמפ צייץ בתגובה: "עם ראש העיר הכושל של לונדון, לעולם לא יהיו לכם רחובות בטוחים".