המכירה של שלושת דגמי האייפון 11 שהושקו לפני כשבוע וחצי החלה היום (שישי) ברחבי העולם. בדומה לכל השקות המכשירים בשנים האחרונות, אנשים רבים המתינו בתור ליד חנויות החברה, במטרה להיות בין הראשונים שישימו את ידיהם על האייפונים החדשים. כאמור התורים נמשכו שעות ארוכות ובחלק מהמדינות אנשים נאלצו להגיע למעלה מיממה לפני פתיחת החנות, כדי שלא יפספסו את ההזדמנות לרכוש את המכשירים. 
כאמור מוקדם יותר החודש, אפל קיימה את אירוע ההשקה המסורתי שלה, המתקיים מדי שנה בשבוע השני של ספטמבר, וחשפה בו חידושים רבים, בהם שלושה אייפונים - אייפון 11, אייפון 11 פרו ואייפון 11 פרו מקס. בדומה לאירועים הקודמים, פרטים רבים על המכשירים דלפו לרשתות החברתיות בחודשים האחרונים. זו היתה הפעם הראשונה בה אפל העבירה את האירוע בערוץ היוטיוב הרשמי שלה. מכשירי האייפון 11 החדשים יושקו באירוע לילה לבן שיתקיים בשבוע הבא, בלילה שבין רביעי לחמישי.

צילום: רויטרס
האייפון 11 מצויד במסך רטינה  בגודל 6.1 אינץ' ובמערך צילום משודרג הכולל שתי מצלמות אחוריות. כל אחת מהן ברזולוציה של 12 מגה פיקסל ויש להן מפתח צילום של 120 מעלות. פיצ'ר חדש במצלמה מאפשר לראות מחוץ לפריים, דבר המתאים לצילומי נוף. כמו כן, המכשיר מצויד במצב לילה. בחברה ציינו כי האייפון 11 הוא המכשיר בעל איכות הוידאו הגבוהה ביותר עד כה. המצלמה הקדמית מצוידת ב-12 מגה פיקסל והעדשה השנייה עם 7 מגה פיקסל. כמו כן, הסוללה צפויה להחזיק שעה יותר מאשר באייפון XR. תג המחיר יעמוד על 699 דולרים. 

לאחר מכן הוצגו שני דגמי האייפון 11 פרו, להם שלוש מצלמות בחלק האחורי. הם זמינים בירוק חצות, אפור חלל, כסוף וזהב.  המכשיר בגודל 5.8 אינץ ייקרא אייפון 11 פרו והמכשיר עם המסך בגודל 6.5 אינץ ייקרא אייפון 11 פרו מקס. הסוללה באייפון פרו תחזיק 4 שעות יותר מהאייפון XS האייפון מקס פרו יחזיק 5 שעות יותר מהאייפון XS MAX. לאייפון פרו יש מצלמות ברזולוציה של 12 מגה פיקסל מפתח צילום של 120 מעלות. העמידות למים ולאבק השתפרה וכך גם הזיהוי פנים.  אייפון פרו יעלה החל מ999 דולרים וגרסת המקס תעלה למעלה מ-1099 דולרים.