בשורה לצרכני האייפון:  בשנים האחרונות אפשרה אפל תיקון של מסכים מקוריים בישראל באמצעות הסמכה של מעבדה אחת בלבד שאליה נדרשו כל המעבדות הרשמיות בארץ לשלוח את האייפונים שדרשו החלפת מסך. מצב זה יצר זמן טיפול ארוך ומורכבות לוגיסטית שלא אפשרה מתן שירות מהיר למשתמשי אפל. החל מעתה, מצב זה הולך להשתנות ומשתמשי אפל יוכלו לקבל תיקון מסך תוך שעתיים בסניפי iDigital.
 
רבים מהצרכנים לא מודעים לחשיבות של החלפת מסך מקורי. על פי הנחיות אפל, אחריות היצרן על המסך נשמרת רק כאשר מוחלף מסך מקורי. המשמעות היא שהחלפה של המסך במעבדות לא רשמיות גוררת אובדן אחריות היצרן על המסך. כמו כן, החלפה במסך שאינו מקורי עלולה לייצר את תקלות כמו פגיעה בתצוגת המסך והצבעוניות (כיול צבעים שגוי) או בביצועיו, פגיעה ברכיבים רגישים שהם חלק מהמסך כמו אופציית זיהוי הפנים, התרוקנות לא מכוונת של הסוללה, פגיעה באטימות המסך לנוזלים ולאבק שעשויה להביא לנזק חמור כגון קורוזיה של הרכיבים הפנימיים של האייפון ועוד.

אייפון SE (צילום: רויטרס)אייפון SE (צילום: רויטרס)

החלפת מסך ברשת iDigital, ,מבטיחה לצרכן חלפים מקוריים ורשמיים. החלפת המסך תהפוך למהירה משמעותית. במקום תהליך שלקח בעבר כשבוע, יהנו לקוחות אפל מהחלפה מסך תוך שעתיים בלבד. הרשת נערכה למהלך עם פתיחת מעבדות בסניפים המרכזיים שלה והכשרת צוותים מקצועיים לטיפול בהחלפת המסכים. בשלב הראשון השירות יופעל בסניפי רמת אביב, דיזינגוף ת"א, ראשון לציון, ירושלים, נתניה, חיפה ובקרוב קריון, כשסניפים נוספים יצטרפו בהמשך.
 
איילת צרפתי -רוזן, מנכ״לית iDigital: "במשך שנים אנו מובילים את חוויית אפל בישראל. ההסמכה החדשה של אפל מאפשרת לנו כעת לעשות שינוי בשוק תיקוני המסכים בישראל. בזכות הפריסה הגאוגרפית של הסניפים והיותנו מעבדה מורשית, נוכל לייצר לראשונה בישראל אופציה מהירה ונוחה לתיקון רשמי ובחלקים מקוריים". 
 
מחירים לדוגמה:

  • החלפת מסך למסך מקורי של Apple ב – iPhone 12 – 1279 ש״ח
  • החלפת מסך למסך מקורי של Apple ב – iPhone 11 – 999 ש״ח
  • החלפת מסך למסך מקורי של Apple ב – iPhone Xr – 999 ש״ח