הדרמה היומית המצליחה "מטומטמת", חוזרת ביום ראשון הקרוב ב-HO3, לעונה השלישית, בה שירי (בת חן סבג) ואסף (מוקי), מאוהבים וחופשיים יותר מתמיד, נמלטים מהחוק כשלרשותם מיליון יורו שגנבו. רגע לפני עליית הסדרה סיפר מוקי ל"מעריב אונליין" על החוויות מהצילומים, העבודה עם בת חן והריבים על הסט.מה צפוי לנו בעונה הקרובה?
"סחל'ה על הפרצוף של כולנו, בעיקרון".

פרמיירת "מטומטמת", עונה 3. כתב: קיץ ברבנר. צילום: נבו שפיר.


זה התחיל משחקנית בת 30 שמתחזה לתלמידת תיכון בהוראת המשטרה, לאן זה יכול לעלות מכאן?
"לרדת אתה מתכוון, זה רק יכול לרדת", אומר מוקי וצוחק. "בת חן מפתיעה ומעניינת, ומלאה אינטליגנציה ודמיון ויחד זה מתכון לאחלה דברים, אז היא כותבת האה'בלה, ואנחנו עושים".איך שני היצרים, בת חן סבג ושי קפון מסתדרים, יש ריבים?
"הם רבים על הסט? לא. הם רבים בחוץ, ואז כשהם מגיעים לסט הכל בחוץ. אבל השיתוף פעולה ביניהם בוא חזק וכיף לראות אותו".ספר על חווה מצחיקה או מרגשת מהצילומים
"הצילומים עצמם היו חוויה מצחיקה מרגשת ועצובה".נסה להפעיל את התאים האפורים
"חמש בבוקר בקפריסין, בנמל, מחפשים את הסט".כזכור, את "מטומטמת" יצרו בת חן סבג ושי קפון. אל הקאסט העשיר מצטרף לואיי נופי ויחזרו לשחק בה שני קליין, משה אשכנזי, דורון בן-דוד, קובי מאור, רות אסרסאי, אבי דנגור, מיקי ליאון, גלי בן גיאת ועוד.העונות הקודמות של מטומטמת היו הצלחה חסרת תקדים שכללה ביקורות סוחפות ובאז מטורף. כמו כן, הסדרה זכתה שנתיים ברציפות בתואר הדרמה היומית הטובה ביותר בתחרות האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה. בת חן סבג זכתה פעמיים ברצף בתואר השחקנית הטובה ביותר.