בדרך לכבוש את אמריקה: נינט טייב, זוכת העונה הראשונה של "כוכב נולד" שהפכה לכוכבת הגדולה ביותר בישראל, כיכבה תקופה ארוכה במדורי הרכילות כבת זוגו של רן דנקר, ומאחור יותר של יהודה לוי - שהוכתרו כ"באנג'לינה" הישראלים, ועזבה את הארץ לטובת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות - התחילה לממש אותן.

מגזין "ויראייטי" ("Variety") האמריקאי הכריז על ליהוקה של הזמרת והשחקנית הישראלית לסרט אינדי הוליוודי מדובר הנושא את השם "Tell me why i don't like mondays". כמו כן, טייב תבצע את שיר הנושא של הסרט, הנושא את שמו של הסרט, שבציעה במקור להקת The Boomtown Rats בשנת 1979.

טייב מיהרה לשתף את הדיווח בחשבון האינסטגרם שלה, וכתבה באנגלית צחה: "אז... כן, החלטתי שאני מרשה לעצמי להיות גאה לאפילו להגיד את זה בקול רם. לכולנו יש את המסע שלנו בחיים, וכולנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מתסכל וכואב. אך יש גם פעמים, בהן אנחנו פוגשים רגעים כמו זה, בהם אתה יכול לחייך מבפנים  ולהגיד - תודה אלוהים!".

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So.. yes, I’ve decided that I’m allowing my self to be proud and even say it out loud. We all have our journey in life and we all know how sometimes it can be so frustrating and fucking painful but some other times, there are moments like these, where you can smile from the inside and say- thank you god Thank you mommy and daddy Thank you beautiful family of mine Thank you people who work with me Thank you audience for sticking to my plan. I’m going to be a part of the movie ‘Mondays’ , playing Jenny and I’m also going to sing the title song of the film- Tell Me Why I Don’t Like Mondays. Basically, I feel blessed. אז... אני עכשיו יכולה ומרשה לעצמי להיות גאה ואף להגיד את זה בקול רם. לכל אחד יש את המסע שלו בחיים ולי יש וואחד מסע וכן, הוא יכול להיות מדכא בהרבה מהפעמים אבל יש גם הרבה פעמים אחרות שיש רגעים מיוחדים ומאירים כמו אלה- נבחרתי לשחק בסרט אמריקאי שנקרא ׳ מונדייס׳ ואני גם אשיר את שיר הנושא שלו שנכתב על ידי לא אחר מאשר בוב גלדוף Tell me why I don’t like mondays אני בהודיה. תמיד בהודיה. לבורא עולם, לאמא ואבא, למשפחה שלי הקטנה והגדולה, לצוות היקר שעובד איתי ולכם, קהל יקר, שלא התייאשתם;) רק אהבה לוליות

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on