עוד קצת גל גדות: סרט ההמשך לשובר הקופות "וונדר וומן" מעורר עניין רב ברחבי העולם, והלילה (רביעי) אנחנו זכינו לראות טעימה נוספת מההפקה המדוברת שתגיע למסכים, עם פרסום פוסטר חדש, בדיוק שנה לפני יציאת הסרט ב-5 ליוני 2020.



בפוסטר המרהיב שהוצג בתערוכת "Licensing Expo" בלאס וגאס נראית הכוכבת הישראלית כשהיא יושבת בכריעה ומביטה למרחק בפנים מהורהרות ולגופה חליפת "וונדר וומן" המפורסמת שלה, על רקע הכיתוב "WW84" (קיצור ל"וונדר וומן 1984"). המעריצים, כמובן, לא נשארו אדישים.



גולשי האינטרנט מיהרו להגיב לפוסט שפורסם בתערוכה והציפו את הרשת בתגובות נרגשות. "ההייפ סביב 'וונדר וומן' מרקיע שחקים, אני חייב לראות את הסרט הזה עכשיו!", כתב אחד המעריצים, "האלילה בזהובה שלנו חזרה" כתב מעריץ אחר, גולשת נוספת פרסמה את הפוסטר בצמוד לפוסטר של הסרט הראשון, שפורסם ב-2016 וכתבה "זה הרבה יותר טוב". 









כזכור, לפני כחודשיים. בכנס "CinemaCon" של האחים וורנר נחשפו פרטים וקטעים חדשים מתוך הסרט, שלא הופצו לקהל הרחב. במסגרת הכנס, אולפני DC חשפו בפני חוג מעריצים מצומצם צילומים של "וונדר וומן 1984", המציגים את הנסיכה דיאנה בשיא יכולותיה, ובעלי המזל שצפו בהם מיהרו לדון במה שראו ברחבי הרשת.



הקליפ שנחשף בכנס הציג את וונדר וומן יד ביד עם סטיב טרבור (כריס פיין) כשהם ברחובות וושינגטון. טרבור הוא כזכור אהובה של דיאנה מהסרט הקודם, שעל פי סיום הסרט הראשון מת בהתפוצצות מטוס בסופו, מה שמעורר סקרנות רבה לגבי שילובו בסרט החדש. בחלק מאוחר יותר של הסרטון, בקטע אקשן מרהיב, וונדר וומן נלחמת בשני פושעים בקניון מתקופת שנות השמונים, וקופצת מתוך מרפסת.



הצילומים החדשים כוללים גם את דמות האויבת הגדולה של גדות בסרט, "צ'יטה", אותה מגלמת קריסטן ויג. "זה סיפור שאנחנו מתרגשים מאוד לקראתו", אמרה הבמאית פאטי ג'נקינס בסרטון מוקלט מראש. "דיאנה מציגה כעת את מלוא כוחה".