לאחר חודשים של הכנות ועבודה מאומצת, המריאה הבוקר (ראשון) המשלחת הישראלית לאירוויזיון, בהובלת הנציגה הישראלית, נועה קירל, הודות לשיתוף הפעולה של אל על ושל כאן, תאגיד השידור הישראלי. המשלחת אשר מונה כ-30 אנשי צוות, המריאה בטיסה מיוחדת של אל על לליברפול שבאנגליה, שמארחת השנה את האירוויזיון.

נועה קירל עלתה על המטוס לאירוויזיון - וזו ההפתעה שחיכתה לה שם
ההתרגשות בשיאה: צפו בנועה קירל והמשלחת רגע לפני הטיסה לליברפול
נועה קירל מבצעת לראשונה את "יוניקורן" בלייב מול קהל | צפו

בסרטון שנשלח היום מהמשלחת של קירל, נראים משתתפי המשלחת, כמו גם היוצר דורון מדלי, הסוכן רוברטו בן שושן ושאר חברי הצוות הישראלי כשהם מבצעים את השיר "i'm so excited" של האחיות פוינטר בליפסינק קורע בין כיסאות המטוס.

כדי לשפר את חווית הטיסה של המשלחת ושל הנציגה, שף אל על אסף גרניט, יצר תפריט ייחודי לטיסה, בהשראתה של נועה קירל. את הטיסה יבצע מטוס בואינג 737-900, שלפני שבועיים נחשפה מדבקת היוניקורן המיוחדת שהודבקה עליו לכבוד נועה קירל. בטיסה יושמע השיר ״יוניקורן״, והדיילים והדיילות יענדו קשתות של יוניקורן.

נציגת ישראל לאירוויזיון, נועה קירל, אמרה דקות לפני ההמראה: ״זה כבוד עצום זה בשבילי, לייצג את המדינה שלנו ואת העם שלנו עם השיר שלי! בעוד כשבוע וחצי אעמוד על בימת הארוויזיון מול כל העולם, בידיעה שכל העם שלי איתי, תומכים בי, ואוהבים אותי, וזה לא מובן מאליו מבחינתי. אני רוצה להגיד תודה רבה לכל מי שמלווה אותי ותומך בי כבר שנים, ובמיוחד בחצי שנה האחרונה, בה עבדתי קשה מאוד באהבה גדולה בשביל המדינה היקרה שלי. בסופו של יום, ארוויזיון או לא, אני ישראלית, פשוטה, מתרגשת מאוד ורוצה להודות לחברת אל על שמטיסים את כל המשלחת באופן מיוחד ודואגים לנו שנגיע עם התחושה שאנחנו הכי בבית בעולם״.

במסגרת שיתוף הפעולה של כאן, תאגיד השידור הישראלי ואל על, יתווספו במהלך החודשים הקרובים בהדרגה, מגוון תכני התאגיד המקוריים למערכות הבידור במטוסי אל על. כחלק מכך, יעלו פרקים מלאים של תוכניות כאן חינוכית, כאן 11, 'דוקותיים' של כאן דיגיטל והפודקאסט ״שיר אחד״, בינהם יועלו תכנים לילדים, קומדיות, דרמות, ועוד.