בעוד כוכבי הכלה מאיסטנבול מתארגנים להופעה הגדולה בארץ, הזמר חיים דדון חורך את הרשתות בישראל עם קאבר לשיר "Nasip degilmis" אותו מבצע במקור כוכב הסדרה, השחקן הראשי אוזג'אן דניז הלא הוא פארוק, עם אלפי צפיות ולייקים. 

דדון (29) מספר שנכנס לאולפן של חברו, גיל נגר איתו הוא בודק חומרים ובאופן ספונטני הוא התחיל לשיר את "Nasip degilmis". "אהבנו את זה מאוד, אז ביקשתי ממנו לצלם והעלנו לרשת. משם זה כבר שותף והופיע בכל הפלטפורמות שמפרסמות מוזיקה ים תיכונית, הקהל מפרגן בטירוף עם אלפי שיתופים, מאות אלפי תגובות ומחמאות וזה כיף גדול".

קאבר הכלה מאיסטנבול

בימים אלה הוא מסיים את אלבום הבכורה שאמור לצאת בעוד חודשיים ולפני חודש שיחרר את הבלדה "נגמרו לי המילים".

טירוף "הכלה מאיסטנבול" רק הולך וגובר בישראל וקהל המעריצים בארץ הוא מבין הגדולים שרכשה הסדרה בעולם כולו. מבין המדינות בהן משודרת הסדרה, ישראל היא אחת המדינות בהן הסדרה הפכה פופולארית מאוד (חיקויים בארץ נהדרת, ביקוש אדיר להופעה שתתקיים באפריל, פורומים עם עשרות אלפי חברים ועוד).

עלילת הסדרה, אשר מבוססת על סיפור אמיתי, מתרחשת בטורקיה ועוסקת בסיפור אהבתם של סורייה ופארוק בוראן, בן בכור למשפחה מבוססת מאוד בבורסה ונסיך חלומותיה של כל בחורה ישראלית. בעוד שסורייה התייתמה בגיל צעיר וגדלה עם דודתה העממית באיסטנבול, פארוק גדל במשפחה אמידה, לצד שלשה אחים ואם שתלטנית שמתערבת בחייהם של ילדיה ללא הרף, ועושה הכל על מנת להפריד בין זוג האוהבים פארוק וסורייה.