סערת רותם סלע לא נרגעת: יאיר נתניהו הגיב היום (ראשון) להתייחסותה של מירי מסיקה לדברים שכתב לנשיא המדינה ראובן ריבלין בשבוע שעבר, בעקבות סערת הציוץ של רותם סלע. נתניהו הצעיר התייחס לדבריה של הזמרת שיצאה כנגד התגובות הקשות על הפוסט של הדוגמנית ("הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה \ וצוללת בחצר \ לנשיא המדינה: 'בני עמך בחרו בטרור...') וקרא להחרימה."בחיים היא לא העלתה פוסט אחרי פיגוע. לא העלתה אחרי האונס והרצח המזעזע של אורי אנסבכר לא מזמן", כתב יאיר נתניהו. "היא שוכחת כנראה שרוב העם הוא ימני והיא תלויה בעם הזה כדי להתפרנס. קורא לכל ימני וימנית להחרים את מסיקה ולא ללכת להופעות שלה. הגיע הזמן שהאומנים האלה שרגילים לירוק לעם בפנים ואז להתפרנס מהם, ילמדו את הלקח".


בשעות הלילה מסיקה כתבה פוסט בשורות קצרות, הבנוי כשיר: "אבא אמר \ 'והמשכיל בעת \ ההיא יידום!' \ תשתקי ילדתי \ או שיעלו אותך על הגרדום. \ המלך עירום המלכה מטורפת \ והעם מאמין ומוחא כפיים \ מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים \ ושלך הרי כל כך יפות \ חבל להתלכלך באמירות קשות \ היי שקטה ולא צודקת \ דברי בזמן אחר \ הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה \ וצוללת בחצר \ לנשיא המדינה: 'בני עמך בחרו בטרור...' \ מה יגידו אזובי הקיר? \ מה יגידו עניי העיר? \ החכם יידום החלש יסתתר \ זה לא זמן טוב לדבר \ בסוף הטוב מנצח \ ההיסטוריה כבר הוכיחה \ בסוף אנשים מבינים \ עד אז שנאת חינם \ עד אז הסתה פרועה. אין דין ואין דיין \ בסוף יש סוף. השעה שתיים לפנות בוקר ואני לא נרדמת"."לא הייתי פה כשרותם כתבה וראש הממשלה הגיב", הוסיפה מסיקה. "ואז הנשיא הגיב (וגם 'וונדר וומן') ואחרון אבל ממש לא חביב, יאיר נתניהו הבן החשוך של ראש הממשלה שהרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך. ולא קראתי (אולי פספסתי) שום גינוי מצד ראש הממשלה או התנצלות בשם בנו שאולי, רק אולי, הגזים הפעם. קראתי את כל השתלשלות העניינים ואני לא מצליחה להירדם".


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבא אמר: ״והמשכיל בעת ההיא יידום!״ תשתקי ילדתי או שיעלו אותך על הגרדום. המלך ערום המלכה מטורפת והעם מאמין ומוחא כפיים מי שחושב אחרת יוציאו לו את העיניים ושלך הרי כל כך יפות חבל להתלכלך באמירות קשות היי שקטה ולא צודקת דברי בזמן אחר הבן של ראש הממשלה עם כפית של זהב בפה וצוללת בחצר לנשיא המדינה : ״בני עמך בחרו בטרור..״ מה יגידו אזובי הקיר? מה יגידו עניי העיר? החכם יידום החלש יסתתר זה לא זמן טוב לדבר בסוף הטוב מנצח ההיסטוריה כבר הוכיחה בסוף אנשים מבינים עד אז שנאת חינם עד אז הסתה פרועה. אין דין ואין דיין בסוף יש סוף. השעה שתיים לפנות בוקר ואני לא נרדמת. לא הייתי פה כשרותם כתבה וראש הממשלה הגיב ואז הנשיא הגיב (וגם וונדר וומן) ואחרון אבל ממש לא חביב, יאיר נתניהו הבן החשוך של ראש הממשלה שהרשה לעצמו להשתלח בנשיא המדינה ובעוד כמה על הדרך . ולא קראתי ( אולי פספסתי ) שום גינוי מצד ראש הממשלה או התנצלות בשם בנו שאולי, רק אולי הגזים הפעם. קראתי את כל השתלשלות העניינים ואני לא מצליחה להרדם. הדעה הפוליטית שלי היא ( כמו המציאות הישראלית) מאוד מורכבת ,יש לי חברים מכל קצוות הקשת הפוליטית שאיתם אני מנהלת דיונים עמוקים ונוקבים ,מתוך הבנה שיש אחוז אחד שאולי אני טועה, שאולי אני יכולה ללמוד משהו גם מאנשים שאני לחלוטין לא מסכימה איתם. אבל יש דבר אחד שאני בטוחה בו ואלחם עליו תמיד והוא הזכות להביע דעה במדינה שהיא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.במדינה שלי! שלנו! לא יתכן מצב שבו כל אדם שאומר משהו שלא מתיישב עם הדעה הרווחת , מקבל איומים על חייו , תגובות אלימות ומכוערות ואין אף מנהיג מהימין אף לא אחד!!!!! שמגנה את התגובות , שמרגיע ואומר (לדוגמא )שלמרות שהוא לא מסכים עם הדברים שנאמרו ( מצד רותם סלע לדוגמא) הוא מגנה כל תגובה אלימה ומתלהמת . שלמרות שהוא לא מסכים עם מה שנאמר , הוא מברך על האפשרות לנהל דיון, שזה בסדר ואף רצוי שאזרחים יביעו דעות מגוונות שאחרת אין נתקיים כמדינה דמוקרטית ?!?!? אבא שלי אומר לי ״ והמשכיל בעת ההיא יידום״ מבקשת סליחה אבא יקר על שלא הקשבתי לך (שוב) ועל כל תגובות הנאצה שאתה עומד לקרוא. אבל הי לפחות עכשיו אוכל להרדם... לילה טוב ❤️ @rotemsela1 @inbalperemen

A post shared by Miri Mesika (@mirimesikaofficial) on"הדעה הפוליטית שלי היא (כמו המציאות הישראלית) מאוד מורכבת", כתבה מסיקה. "יש לי חברים מכל קצוות הקשת הפוליטית שאיתם אני מנהלת דיונים עמוקים ונוקבים, מתוך הבנה שיש אחוז אחד שאולי אני טועה, שאולי אני יכולה ללמוד משהו גם מאנשים שאני לחלוטין לא מסכימה איתם. אבל יש דבר אחד שאני בטוחה בו ואלחם עליו תמיד והוא הזכות להביע דעה במדינה שהיא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. במדינה שלי! שלנו!". 

"לא יתכן מצב שבו כל אדם שאומר משהו שלא מתיישב עם הדעה הרווחת, מקבל איומים על חייו, תגובות אלימות ומכוערות ואין אף מנהיג מהימין אף לא אחד! שמגנה את התגובות, שמרגיע ואומר (לדוגמה) שלמרות שהוא לא מסכים עם הדברים שנאמרו (מצד רותם סלע, לדוגמה) הוא מגנה כל תגובה אלימה ומתלהמת. שלמרות שהוא לא מסכים עם מה שנאמר, הוא מברך על האפשרות לנהל דיון, שזה בסדר ואף רצוי שאזרחים יביעו דעות מגוונות שאחרת אין נתקיים כמדינה דמוקרטית?!".

"אבא שלי אומר לי 'והמשכיל בעת ההיא יידום'", סיכמה מסיקה. "מבקשת סליחה אבא יקר על שלא הקשבתי לך (שוב) ועל כל תגובות הנאצה שאתה עומד לקרוא. אבל היי, לפחות עכשיו אוכל להירדם... לילה טוב".