הלם בעולם הרוק והבלוז המקומי:  רוני פיטרסון, מוזיקאי, גיטריסט ומפיק הלך היום (שני) לעולמו. הוא נפטר בשנתו. פיטרסון נולד בגרמניה בשנת 1957 והחל את דרכו המקצועית כגיטריסט כבר בגיל 11, והחל משנות ה-80 ניגן עם מיטב אגדות הרוק המקומיות: משלום חנוך ומאיר אריאל, ריטה, רמי קלינשטיין, מיכה שטרית ויובל בנאי.

"הפעם הראשונה בה לקחתי גיטרה לידיים הייתה בגיל 5", סיפר בראיון ל"מעריב" בשנת 2018, "אני זוכר שנהגתי לשבת שעות על גבי שעות ליד הפטיפון ואוסף התקליטים של אמא שלי שהתנגנו בלי הרף ונהגתי פשוט לנגן מבוקר עד ערב. ככה למעשה עשיתי את צעדיי הראשונים בעולם המוזיקה".

לאורך הקריירה, הקליט פיטרסון חמישה אלבומים שכללו חומריו המקוריים. האחרון מתוכם, Rock N' Roll Warrior הוקלט לפני 6 שנים. "אני עובד על המון חומר חדש. זה לוקח הרבה זמן כי אני מבשל הכל בקפידה ובפדנטיות, אבל בקרוב ייצאו שירים חדשים ומפתיעים עם שיתוף פעולה מעניין מיוחד, שאיני יכול לחשוף אותו כרגע", אמר באותו הראיון.
אשתו והמנהלת שלו, נילי פיטרסון פרסמה את הידיעה על פטירתו הצהריים בדף הפייסבוק שלה: "בצער רב משתפת שרוני פיטרסון, בעלי ואביה של ניקול בתנו, עזב אותנו היום". לאורך השנים, מלבד הופעותיו לצד מיטב אמני ישראל, העלה פיטרסון מופעי מחווה לאמנים שהעריץ מבי.בי קינג ובוב דילן ועד לג'ימי הנדריקס. 

בחודש שעבר בריאיון ל"מעריב" על מופע המחווה לוודסטוק, סיפר: "לאחרונה יצרתי להקת בלוז משלי, הרכב חדש שאיתו אני מעוניין להגיע לכל הקהל", אמר באותו ראיון, "אני עדיין מופיע ומנגן עם שלום (חנוך) ומופיע". 
עובד על אלבום חדש?
"לצערי לא קונים יותר אלבומים. אני עובד על שירים ומקווה להוציא אותם בקרוב".