שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מרב מיכאלי מתחה היום (שישי) ביקורת על שירו החדש של הזמר עומר אדם - "קאקדילה", שיצא לרגל השנה החדשה. "הלוואי ויכולתי להיות קלילה ומגניבה כמו עומר אדם, הלוואי", כתבה. 

"הלוואי ויכולתי להגיד מה הבעיה, זה מרים ומקפיץ חבר'ה במסיבות וחתונות, מה אתם כובד. הלוואי. הלוואי שגם אני הייתי יכולה, כמו עומר אדם, להתעלם ולהתכחש לתוצאות של המילים הגזעניות, המחפיצות והמשפילות בשיר שלו. הלוואי. אבל לצערי אני כובד. כי אני פשוט מתמודדת כבר שנים עם התוצאות ההרסניות של שירים כאלה ושל התרבות שהם מייצגים ומייצרים", הוסיפה.

עוד כתבה: "אני רוצה להאמין שעומר אדם הוא לא אדם מרושע. אני רוצה להאמין שאם עומר אדם היה רואה את הבנות שהחיים שלהן נגמרו כי מישהו ששמע שיר כזה חשב שזה מגניב ומה היא עושה עניין ומה היא כובד, הוא היה מעלים את השיר הזה מהעולם. אבל הוא לא פוגש אותן. כי הוא בוחר לא לפגוש ולא לראות ולא להתמודד עם המציאות".

לדבריה, "לא מדובר רק בעומר אדם, כמובן. כל הכוכבים שיש להם כזאת הצלחה והערצה עצומה, יש להם כח אדיר בידיים. ועם הכח הזה מגיעה אחריות גדולה. בואו תהיו כאלה פופולריים ומגניבים בלי לגרום כזה נזק נורא. הזדמנות להחלטה יפה לשנה החדשה".

"ובינתיים, בנות, אחיות, חברות - תהיי בטו - חה. את ממש לא צרי - כה, למצוא חן בעיני אף אחד כזה. שנה טובה לכם ולכן", סיכמה.