אחרי ההודעה המשמחת על איחוד סדרת הניינטיז המצליחה "בוורלי הילס 90210", ורגע אחרי ההודעה המצערת על מותו של כוכב הסדרה לוק פרי בגיל 52 בעקבות שבץ מוחי, השחקניות ג'ני גארת', שגילמה את קלי טיילור, וטורי ספלינג, שגילמה את דונה מרטין, מגיעות לישראל.

כוכבות "בוורלי הילס 90210" יגיעו לארץ לצילומי קמפיין "הילדים של קסטרו - קולקציית אביב 2019". הקמפיין יצטלם במחווה להורים של הילדים שלנו -

אלה שגדלו על קלי, ברנדון, דונה, סטיב, ברנדה וברנדון וכמובן דילן מקיי.

לצד השחקניות ספלינג גארת' ישתתפו בקמפיין עוד עשרות ילדים מוזיקאים שינגנו את שיר הפתיחה של הסדרה האהובה.

כזכור, לפני כחודש, כמעט 20 שנה אחרי שירדה מהמסכים, הודיעה רשת פוקס כי הזמינה עונה חדשה של הסדרה "בוורלי הילס 90210", אמנם רק עם שישה פרקים, אבל עם כוכביה המקוריים.

הסדרה תיקרא רק "90210" והפרקים צפויים להיות משודרים במהלך הקיץ. אלא שיש טוויסט בעלילה. השחקנים לא יגלמו את הדמויות אותן גילמו בעבר, אלא גרסאות מוקצנות של עצמם. לאחר שהלכו כל אחד לדרכו לפני 19 שנה, ג'ייסון, ג'ני, איאן, בריאן וטורי מתאחדים כשאחד מהם מציע לעשות התנעה מחדש של הסדרה.

כאמור, הסדרה המקורית ירדה מהמסכים ב-1999. ב-2008 היא קמה לתחייה עם שחקנים חדשים שהגיעו לשכונה, והסדרה רצה חמש שנים. חלק מהכוכבים המקוריים השתתפו בה וחזרו לתפקידים המקוריים שלהם בסדרה.