לפני כמעט מעל חודש שבה למסך הישראלי תוכנית הריאליטי המצליחה "חתונה ממבט ראשון" בעונה שלישית. התוכנית שהפכה מאז עלייתה בתקופת פיצול ערוץ 2, ללהיט טלוויזיוני ששבר שיאי רייטינג, והעונה השנייה שלה הגיע לממוצע של 18.7 אחוזים ו-466 אלף צופים. הריאליטי לא הצליח להנפיק פתיחה חזקה, ופרק הבכורה שלו השיג 17.8 אחוזי רייטינג בלבד, אך עם המשך שידור הפרקים, והתפרצות נגיף הקורונה, שהדביקה את הצופים אל המסך, התוכנית עקפה את המתחרה, "האח הגדול", שחזרה את ההצלחה וחזרה להיות התוכנית הכי נצפית על בטלוויזיה, חוץ ממהדורת החדשות של "קשת 12".

אמש שידרה "קשת 12" פרק מיוחד בריאליטי החתונות, "המומחים מדברים" בו הפסיכולוגים והחוקרים בתוכנית סיכמו את מצבם של הזוגות עד כה. נראה כי הפרק שלא סיפק תוכן חדש לגבי הזוגות, לא הצליח למשוך את הצופים כמו הפרקים האחרונים ששודרו עד כה, והפסיד עם 21.9 אחוזי רייטינג לריאליטי הוותיק "האח הגדול", בו הודח המתמודד הבולט ליאור דואק  בזכיינית המתחרה, "רשת 13", שקיבל 23 אחוזים.

ברצועת החדשות, קיבלו המהדורות 29.7 אחוזים ב"קשת 12" ו-14.4 ב"רשת 13", ומהדורת החדשות של תאגיד השידור הציבורי קיבלה 5 אחוזים.

בשעות הפרה-פריים שלפני החדשות הובילה "קשת 12" עם המהדורה המוקדמת של החדשות שגרפה 16.9 אחוזים, בעוד הזכיינית "רשת 13" שידרה את המהדורה המוקדמת שלה קיבלה 9 אחוזים.