מגיפת הקורונה ממשיכה להשפיע על ישראל, כאשר משרד הבריאות הודיע הבוקר (רביעי) כי מספר חולי הקורונה המאומתים עומד על 5,591, כאשר מספרם עשרות אלפי ישראלים שוהים בבידוד . מי שמרוויח מהמצב הם ערוצי הטלוויזיה שזוכים בימים אלו לרייטינג גבוהה בגלל החרדה בציבור ואיסור ההתקהלויות בחוץ, ובפרט מהדורות החדשות שניצחו בטבלאות הרייטינג גם אמש ועקפו את תוכניות הפריים טיים.

אמש, בעיצומו של המשבר שידרה "רשת 13" את הפרק השני בתוכנית החדשה של קובי מימון וליטל שוורץ, "החיים עצמם" בה הם "יוצאים למסע כדי לגלות איפה טעו בחייהם ומה הם היו יכולים לעשות אחרת כדי לחיות חיים אחרים לחלוטין".

פרק הבכורה של התוכנית החדשה ששודר בשבוע שעבר הגיע לנתון נאה של 16.1 אחוזי רייטינג, והפרק השני הצליח להעקוף אותו ולהגיע ל-17.1 אחוזי רייטינג. המספר שבימים כתיקונם היה נחשב לנאה במיוחד לא הספיק כדי לעקוף את "עובדה" עם אילנה דיין ב"קשת 12". 

הפרק שהציג חשיפה בלעדית של חדר המלחמה שהקים המוסד כדי להילחם בקורונה, וכלל ראיון עם מפקד המבצע, וביקור של רוני קובן בביתו של טוביה צפיר שחלה בקורונה, ב"קשת 12" קיבל 19.3 אחוזי רייטינג. עד כאן" ב"כאן 11" קיבלה 2.5 אחוזי רייטינג.

ברצועת החדשות, קיבלה המהדורה של "קשת 12" 23.9 אחוזים והפכה לתוכנית הנצפית ביותר בערב, "רשת 13" קיבלה ו-12.9 אחוזים, ומהדורת החדשות של תאגיד השידור הציבורי קיבלה 5.5 אחוזים.