זהווווו, נגמר. מקווה שנפרדתם יפה. לא עוד צילומים דרמטיים בשדרות רוטשילד עם מסך מפוצל של החתן והכלה המיועדים, לא עוד טקס החלפת מתנות ביזאריות וכמובן, לא עוד בדיחות הורים מטופשות בחופה. 7 החתונות של העונה החדשה מאחורינו, והחלק הכייפי מתחיל. גיב מי סאם ג'וס. מתחילים.

קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)

על ארבעה זוגות דיבר הפרק האחרון. נתחיל כמובן בקארין ואיתמר, שמבחינה כרונולוגית מרגישים כאילו הם כבר שנה וחצי בחיינו, כשבפועל, מדובר בפחות משבועיים של הנוהל הקבוע: היא עושה לו טיזינג חינני, הוא פועל כאב הבית ומתישהו קורה פיצוץ שמניע אותם להתחיל להתקשר ביניהם רק עם מבטים כעוסים. מה הפעם? פרשת ליברמן. לא, לא ליברמן הזה, ליברמן החבר של איתמר, שמסתבר שגם הוא עושה לא מעט צרות. זה משותף לכל הליברמנים? לא משנה. בקיצור, אותו חבר הגיע לביקור והרגיש בנוח מדי להסתלבט על קארין, על הלבוש שלה (קרא לה תלמידה קתולית, ותכל'ס בצדק) ועל כך שלא עזרה לאיתמר לשטוף כלים. מריחים את הדרמה מגיעה?

בבקשה. היא נעלבה שהוא לא הגן עליה, הוא נעלב שהיא לא שטפה כלים (?) ומסיבה לא ברורה, הריב ביניהם לא תועד, ודווח לנו עליו רק אחרי, כשהיא מתעדת את עצמה כאילו הייתה וולוגרית מתחילה והוא מספק הזווית שלו ממקום מושבו על האסלה. כמה אותנטי. עד לרגעים אלה לא נרשם פיוס בין השניים אבל יש לי תחושה שבסוף יהיה בסדר, סמכו עליי. אה כן, וליברמן כנראה כבר לא יהיה חבר של איתמר.

קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)

יש לי וידוי. ניצן ומנו הזוג האהוב עליי. נכון, אני לא מכחישה ש-90% מהסיבות קשורות להנאה שנגרמת לי מלשמוע את מנו מדבר, ובכל זאת, משהו בפתיחות ובכימיה בין השניים האלה גורם לחלקים שלהם להיות הכי נעימים לצפייה, כשהם בעצם מתנהגים פשוט כפי שמצופה מזוג שזה עתה מתחיל את חייו המשותפים עם פזם של 8 ימים. אחרי שניצן הקפידה להגיד 6 פעמים את האבחנה שלה על דירתה של מנו, "זו דירה של בן", שזוהי דרכה לומר לו שהיא קצת מלוכלכת לה מדי, היא אמרה לו בכנות שובת לב שהיא מעדיפה שהם יעברו לגור בדירה אחרת, משותפת לשניהם. הוא כצפוי מקבל זאת בהבנה, מה שמספק לי עוד סיבה להשתכנע כי הם הזוג שיגיע הכי רחוק בתוכנית. אמן כן יהי רצון.

מנו וניצן, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)מנו וניצן, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)

לעומתם, עמרי וניצן. לפעמים הם זוג מקסים ומתוק, לפעמים הם מעיקים לי על הנשמה. הדרך שלהם עד כה היא אולי התלולה וההפכפכה ביותר (להוציא את מנור ו"בעלולי") ולכן לרוב הצפייה בהם מעניינת ומסקרנת, בעיקר כדי לגלות מי מהם מרים ידיים ראשון. עם זאת, דווקא הפרק זכינו לקבל אותם חמודים להפליא כשהחלו לנהל שגרה שלווה ובוגרת יותר, ואף ניהלו שיחה רצינית בה העלו את החששות והפחדים שלהם. כצפוי, השיחה הזו עוררה במעיין את המאפיין המוכר שלה: חרדה ורצון לברוח, אך דני, בRגישותו ובRצינותו, הצליח לגשר בין הרצונות של השניים ויצר מפגש זוגי מכיל, חכם ומקבל שאפילו סיפק לנו רגע קטן של נחת. מי זכר שלפני שבוע בן השליך את מנור ליאור מול המצלמות?

עומרי ומעיין, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)עומרי ומעיין, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)

לא, לא שכחתי מעינת ולירון. הם פשוט כל כך פוטוגניים ומתוקים יחד שבמקום להתרגש ולשמוח בשמחתם אני מדמיינת רק את הפעם האחרונה שירח הדבש היה רצוף בכזה חיבור וזה גורם לי לפתח חרדת נטישה. אז כשהם יתחילו לנהל שיחה משמעותית יותר מאשר: "כיף לי, גם לך כיף?", "כן", אני אתחיל לדבר עליהם. עד אז, שיהיה בהצלחה לכולם.

לירון ועינת (צילום: צילום מסך קשת 12)לירון ועינת (צילום: צילום מסך קשת 12)