הסדרה הקומית המצליחה שיצר וביים אדיר מילר, "צומת מילר", עשויה לסים את שידורה מוקדם ממה שציפו רבים, כך הודיע מילר לאחרונה לקברניטי "קשת 12". מילר ציין מול בכירי הערוץ כי הוא מרגיש שזהו הזמן הנכון לסיים את הסדרה. יחד עם זאת, לאור הצלחת הסדרה, בערוץ מוסרים כי הם מנסים לשנות את החלטתו של אדיר ולשכנעו להמשיך לעונה נוספת.

את "צומת מילר" כתב וביים אדיר מילר מיד לאחר שהוריד את הסדרה הקודמת שיצר – "רמזור". הסדרה עלתה ב-2016 והיא הקומדיה המצליחה בישראל מאז פיצול ערוץ 2. העונה הנוכחית היא העונה עם נתוני הצפייה הגבוהים ביותר – ממוצע של 17.2 אחוזי רייטינג ו-430 אלף צופים לפרק.

אבי ניר, מנכ"ל קבוצת קשת וחיליק שריר, המשנה למנכ"ל ומנהל ערוץ 12 מסרו: "אנו אוהבים את אדיר וכמובן מכבדים את רצונו. יחד עם זאת ועם כל הכבוד, הודענו לאדיר באופן חד צדדי בצינורות המקובלים, שאנו לא מקבלים את החלטתו ושזו לא עונה האחרונה של צומת מילר. לכן, לא נכנס כאן לשום סיכום ולשום דברי תודה, למרות שהם מגיעים מאוד לאדיר. רק נציין את האהבה הגדולה שמקבלת הסדרה ואת תרומתה המכריעה לתוצר הצחוק הגולמי של ישראל. את ההצחקה הזו אי אפשר להפסיק"

אדיר מילר מסר: "מרגש אותי לראות את התמיכה והאהבה שאני מקבל בקשת. קשת זו משפחה ואני גאה להיות חלק מקבוצת הטלוויזיה הטובה בישראל. ימים אלה הם ימים די מבולבלים עבורי ואת החלטתי הסופית אקבל בסוף העונה. תודה ענקית גם לקהל שצופה תומך ואוהב את הסדרה. אהבת הקהל לסדרה היא לא דבר מובן מאליו וזה הכי מרגש אותי בעולם".