סמנכ"לית הטלוויזיה של כאן 11, טל פרייפלד, מונתה היום (שבת) לממלאת המקום של מנכ"ל תאגיד כאן. זאת, לאחר שאלדד קובלנץ סיים את תפקידו.

במייל ששלח יו"ר המועצה לעובדי התאגיד, נכתב: "אני מבקש להודות לאלדד, בשם מועצת התאגיד ובשמי, על תרומתו והישגיו הרבים של התאגיד תחת הנהגתו. לאלדד יש זכויות רבות ומשמעותיות בהצלחת התאגיד, כמו גם בעצם הקמתו, שהייתה כידוע מסע מפותל ולא קל. כיום ניתן לומר בביטחון, כי הציבור מקבל שרות ותוכן איכותי ומגוון, לעיתים אף פורץ דרך, בהתאם לכוונת המחוקק בחוק השידור הציבורי –  וזאת תחת משמרתו של אלדד ויחד איתכם - מנהלות, מנהלים עובדות ועובדי התאגיד בכל הדרגים".

טל פרייפלד (צילום: יח''צ כאן)טל פרייפלד (צילום: יח''צ כאן)

"מועצת התאגיד בחרה בסמנכ"לית הטלוויזיה, טל פרייפלד, כממלאת מקום המנכ"ל, עד לבחירת מנכ"ל קבוע. לאחר שיחות עם חברות וחברי ההנהלה הבכירה של התאגיד, אין לי ספק כי טל תזכה לשיתוף פעולה מלא מצד ההנהלה ואני משוכנע שגם אתם.ן, עובדות ועובדי התאגיד, תעשו ככל הניתן על מנת לוודא שגם בתקופת הביניים תימשך העבודה המעולה".

עוד נכתב כי "יחד עם ההצלחות המקצועיות, על השידור הציבורי להוות דוגמה ומופת אף בתחום יחסי וסביבת העבודה.  טובת השידור הציבורי והתאגיד, היא השיקול היחיד המנחה את המועצה בכל החלטותיה. אני שב ומודה לאלדד על עשייתו הרבה ומאחל לטל ולכולנו הצלחה רבה. בבחירתם ציינו חברי המועצה כי טל, המכהנת כסמנ"לית מזה כ-4 שנים, במהלכן רשם התאגיד הצלחות והישגים רבים בתחום התוכן, הוכיחה עצמה כמנהלת מקצועית ומוכשרת".

כזכור, מועצת תאגיד השידור הישראלי הודיעה בחודש אפריל האחרון למנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ על הדחתו מתפקידו. ההודעה מגיעה אחרי תקופה של סכסוך מתמשך בין המועצה למנכ"ל והליך שימוע עליו דווח בכלי התקשורת.