אתם מצליחים לעקוב אחרי העונה החדשה של "האח הגדול", שסיפקה לנו לא מעט דרמות ותהפוכות מיום עלייתה? גם אם כן וגם אם לא, היד, כמתבקש, עוד נטויה, ורבות צפוי לנו כחלק מהריאליטי המפתיע. קארין ארד ("וואלה") פרשה את משנתה בתוכניתה של איריס קול ב-103FM, על הלך הרוחות בבית הכי נצפה במדינה. פספסתם את הפרקים האחרונים? הגיע הזמן להשלים פערים.

תחילה סיפרה ארד על ההתבטאות השנויה במחלוקת של דיאן שוורץ בקשר לשאלה "מה זה להיות סקסית?" כאשר לדברי דיאן, הכוונה בזה היא שגברים יחשקו בך, או במילותיה "גברים ירצו לז*** אותך". "אני חושבת שדיאן היא לא טיפשה בכלל, אני חושבת שהיא חכמה ושהיא בכוונה מתבטאת ככה כדי לייצר פרובוקציה. היא רגילה שלא אוהבים אותה, אז היא כבר הולכת על כל הקופה", אמרה ארד.

לדברי ארד, "היא עושה את כל מה שהיא יכולה בשביל להיות מגעילה, כי מבחינתה היא כל כך התאכזבה ממה שאנשים חושבים עליה ואיך שהם רואים אותה שהיא כבר הפסיקה להתאמץ, אז היא מפגינה כלפיהם את הצורה הכי גרועה שנמצאת אצלם בראש של דוגמנית בשם דיאן", והוסיפה: "אני מבטיחה לך שהולך להגיע וידוי קורע לב על חרמות, על התנכלויות של נשים אליה, על חברויות שהסתיימו, על גברים שניצלו אותה והיא כנראה נחושה בדעתה לא ליפול שם עוד פעם. ומה הדרך לא ליפול שם עוד פעם? להיות תוקפן".

בהמשך התייחסה ארד גם לדיירת רחל שהודחה, ובמהלך שהותה בבית, התבטאה בצורה גזענית כלפי ריוואה כשאמרה לה: "תחזרי לכפר שלך". "אישה בת 70 שאמורה להיות עם ניסיון חיים, עם חמלה. תודה ל-ה' שהיא הודחה. אני לא חושבת שהייתי עומדת בזה אם היא הייתה ממשיכה לדבר ככה. אני חושבת שהייתי כותבת רק על זה ומדברת רק על זה", אמרה ארד.

והמנחים המכובדים לא גינו, לא אמרו מילה, לא עימתו אותה. זה לא צרם לך?
"לא, אין לי ציפיות מאנשי ציבור בוודאות".

בהמשך התייחסה ארד לדייר קאזם, ואמרה: "על הנייר הוא הדמות האולטימטיבית להיות הערבי הראשון שזוכה באח הגדול. הוא שם לעצמו רגליים כנראה בקטע קרייריסטי, הוא מאוד אוהב להזיק לעצמו, גם הוא פרובוקטור. הוא מרד בערך בכל דבר שאי פעם הוא חי לתוכו, אז עכשיו הוא גם הורס לעצמו בבית וחבל כי זה התחיל טוב".

לקראת סיום השיחה התייחסה לרייטינג המרשים של התוכנית עד כה, "זאת עונה מצוינת. הליהוק הוא ממש טוב. אני חושבת שזאת העונה הראשונה של 'האח הגדול' ב'רשת 13' שתגיע למספרי רייטינג טובים גם בהמשך".