בדרך לממשלת נתניהו החמישית: תוצאות בחירות 2019 הכריעו כי ככל הנראה הממשלה הבאה תורכב על ידי הליכוד, והעומד בראשו, בנימין נתניהו, ייבחר שוב להיות ראש הממשלה. הבוקר (רביעי) דיבר על כך מקום 3 ברשימת הליכוד לכנסת, השר ישראל כ"ץ עם אילה חסון בתוכניתה ב-103FM ואמר: "לא הופתעתי מהיקף התמיכה בליכוד. ידעתי כל הזמן. לא ידעתי את היקף התמיכה בצד השני אך בסך הכל לא הופתעתי. תוצאות האמת לפני שאיך שהן מסתמנות כרגע מעניקות למחנה הימין ולליכוד ניצחון ברור ומהוות הבעת אמון נרחבת בראש הממשלה".
 

למה לא ללכת יחד לממשלת אחדות?

"ראש הממשלה קורא להקים במהירות ממשלה לאומית ימנית יציבה יחד עם השותפות הטבעיות. הוא דיבר כבר כמעט עם כולם כפי שהוא התחייב. ממשלה שתהיה עם דרך ברורה שהציבור אישר אך תהיה קשורה לכל אזרחי מדינת ישראל".
 

לא נשקלת אופציה לממשלת אחדות?

"למה כשהימין זוכה הוא נדרש לעשות תיקונים? אני זוכר את ממשלת 61 של רבין. מנחם בגין אמר שרוב של קול הוא רוב אך במקרה הזה ההכרעה היא ברורה. גם בסוגיית המפלגה הגדולה הליכוד הוא לפחות בגודל של המפלגה הראשונה. הגוש הוא מאוד ברור. מי שתמך בנתניהו ואמר שימליץ עליו לנשיא - קיבל תמיכה".
 

ליברמן צדק אתמול כשאמר לחכות לתוצאות האמת ולא האמין לסקרים. 

"הוא פוליטיקאי ותיק ומנוסה. גם כחלון מחכה לקולות החיילים. גנץ נשא נאום ניצחון ברוח נאומי פרס מהעבר במועד מאוחר מידי". 
 

גנץ טעה בנאומו?

"נתניהו חיכה לראות חלק מתוצאות האמת. כשביקשו ממני להתראיין ב-22:00 אני ביקשתי לדחות את זה. כבר אז הסתמן שהליכוד זכה בהישג גדול ונתניהו יהיה ראש הממשלה אך יש להמתין".
 

תלכו לחוק הצרפתי שלא יאפשר להגיש כתב אישום על ראש ממשלה מכהן?

"אני מייעץ לתקשורת לתת כמה ימים לחגוג. עוד צריך למצות את ההישג הזה ואת הבעת האמון האישית. הבחירות היו במידה רבה על המשך כהונתו של בנימין נתניהו והציבור אמר לו כן באופן דמוקרטי. ראש הממשלה אמר שהוא ייערך לשימוע והוכיח בעבר שהוא צולח דברים".
 

איזה תיקים יישארו לכם, השרים הבכירים של הליכוד?

"נתניהו יכוון את תהליכי המשא ומתן אך העבודה שלו קלה מאוד. גם לנשיא יש עבודה קלה מאוד שבמהירות ייתן לראש הממשלה את הרכבת הממשלה. השותפים שהשיגו הישגים נאים לא השיגו 35 מנדטים ולכן הם יצטרכו לנהוג בכבוד. אני בטוח שהם ייקחו את הדברים בחשבון".