לאחר הראיון הוויראלי שהעניקה לחברת החדשות לפני כיומיים ממעבר הגבול למצרים, הדסה בן עזרי סיפרה היום (שלישי) בתוכניתו של יואב לימור ב-103FM על חוויותיה עד כה בחופשה, על הכשרות בסיני, הפרסום בעקבות הראיון ועל תוכניותיה לעתיד.
מה המצב בסיני?
"הרבה שמש והרבה ים. תבוא לסיני ותראה. אני בדרך כלל נשארת לישון עד מאוחר אך קמתי קצת מוקדם כדי לדבר אתכם. אני מול הים, שמש מלטפת וכל מה שצריך בשביל בוקר מושלם".
 

את לא מפחדת?
"אמרו שיש מחבלים, הכותרת בעיתון היא שקוראים לישראלים לצאת מסיני ואת נשמעת לי רגועה.
"אני מאוד רגועה, לא יודעת אם זה מתוך חוסר מודעות או בגלל שאין בי פחד. אני מוקפת במלון שלי בכל כך הרבה ישראלים, יש פה בריכה, ים ומסאג'ים. אנחנו לא כל כך יוצאים מהאזור".

את חרדית לא? איך זה מסתדר עם חופים, מסאג'ים, אוכל לא כשר?
"בחרנו במלון בו הכל כשר. אני אישית לא סומכת על ההכשרים אז הבאנו בשרים מהבית ואנחנו אוכלים פה גבינות וירקות. אכן יש רחצה מעורבת אך אני לובשת בגד ים צנוע ומשתזפת בפנים. זה גם ככה מה שאני חושפת יום יום".

 

בינתיים נהיית כוכבת רשת. תחזרי לקמפיינים של פרסום? שמעתי שמציעים לך לבוא לריאליטי.
"מציעים לי בלי סוף. שולחים לי כל הזמן הודעות. גם היום קמתי להודעה שרוצים לשלוח לי צלמים לגבול כשאני חוזרת לארץ".

את נהנית מכל רגע?
"בטח. אני חולה על זה. אני באמצע הלימודים במטרה להיות טוענת רבנית. החלום שלי הוא לייצג נשים בבתי דין על פי ההלכה, נשים שרוצות להתגרש וצריכות ייצוג מלא בבית הדין. זה כמו עורך דין רק עם ערך מוסף. אני יודעת לא רק את החוק האזרחי אלא גם את חוקי המשפט העברי. החלום הנוסף שלי הוא להיות שחקנית והוא רק מתחיל לצאת מהמגירה".
 
לסרטון שלך יש יותר ממיליון צפיות.
"באמת מטורף. אני לא כל כך מעודכנת אבל נהנית מכל רגע".