תביעה לבית משפט השלום בירושלים הוגשה היום (שני) על ידי עו"ד איתמר בן גביר, יו"ר עוצמה יהודית, ומפלגתו, כנגד גילת בנט, רעייתו של שר הביטחון נפתלי בנט, על סך רבע מיליון שקלים בגין פיצויים בגין לשון הרע. לטענת בן גביר הוציאה בנט את דיבת התובעים, השפילה אותם ואף גרמה לפגיעה בשמם הטוב.

לצד הפיצוי הכספי שעומד על רבע מיליון שקלים, דורשים גם בעוצמה התנצלות הבהרה והכחשה לדברי לשון הרע, לכאורה, שפורסמו בחשבון הפייסבוק של גילת בנט. בפוסט בפייסבוק כתבה בנט: "שבעתי מהעבריינות הדוחה שלהם, כמו שפרצו אליי הביתה בבחירות האחרונות כדי להראות שהם יחצו גבולות אם צריך. שאבין שהם טרוריסטים לכל דבר ואפחד מהם". לטענת בן גביר ועוצמה מדובר בטענות שקריות: "לא הייתה פריצה והתובעים אינם טרוריסטים ועבריינים".   

עו"ד איתמר בן גביר אמר: "הגיעו מים עד נפש. אם הזוג בנט חושבים שבמסגרת ההתנשאות שלהם על מצביעי עוצמה יהודית ועל גוונים שונים של הציבור הם יוכלו גם לשקר, להכפיש ולהוציא דיבתם של אנשי עוצמה יהודית רעה – הם טועים ובגדול. עבר כמעט חודש מאז פרסום הפוסט השקרי של גילת בנט ולא שמענו ממנה גרם התנצלות". 

עוד אמר בן גביר: "התביעה שמוגשת הבוקר נגד בנט לבית המשפט מייצגת גם את עשרות אלפי מצביעי ותומכי המפלגה שבנט הכפישה אותם. אנשי ימינה חייבים להפנים שלא מנצחים בחירות מהכפשות והטלת רפש ושאם זו הדרך בה ינקטו, הם ישלמו".